=== Parola 61 :)diyenleerr HAburayaa.. ===

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğitim fakültesindeydim ben. söğütlüde ikamet ettim ama trabzonun içinide iyi bilirim :D zaten ev arkadaslarımda trabzonun yerlisiydi. bahçecik ve erdoğdudan ;)

bende ktüden mezunum bi 5 senede ben kaldım trabzonda :) söğütlüde trt nin çaprazında btp nin 5. katında oturuyodum son 3 yılımda kampüsdeydim ama eğitim fakültesindeydi bütün ortamım arkadaşlarım ev arkadaşlarımda zaten eğitimdendi hangi bölümden mezunsun ? kesin bi tanıdıklar vardır ben 2008 şubatda mezun oldum

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oy duman garaduman
çiksana yollarumdan
düştum yolun aldina
tutsana kollarumdan....

Ankarada doğdumuz topraklardan uzak 33 yıl... Memlekedum memlekdum illada memlekedum...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ktüden mezunum bi 5 senede ben kaldım trabzonda :) söğütlüde trt nin çaprazında btp nin 5. katında oturuyodum son 3 yılımda kampüsdeydim ama eğitim fakültesindeydi bütün ortamım arkadaşlarım ev arkadaşlarımda zaten eğitimdendi hangi bölümden mezunsun ? kesin bi tanıdıklar vardır ben 2008 şubatda mezun oldum

ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum ben. 2009 şubatta mezun oldum ama 1.5 yıl uzamıstı okulum normalde 2007 dönemindenim ben. BTP'nin karşısında DYO boya bayi, telefoncu hatta bir zamanlar fatih spor merkezzi vardı bende 1.5 yıl orda oturdum. miranda internet cafe vardı. murat abi ve yavuz abi. benim ev arkadaşlarımdı kendileri. FEF mevkiindeki birçok iş yeri sahibini iyi tanırım...

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 61 :D ofliyim :D

muammer0153

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''çalıkuşunu almışlar altın kafese koymuşlar yinede çalılık demiş'' sırf bu yüzden polislik mesleğini bıraktım merhaba Akçaabat canım Trabzonum ahada burdayım

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beşikdüzlülerde var aranızda haberiniz olsun... İzmir'de okur Antalya'da yaşar ha bu uşak...

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zmn trb lular bi liste yapalım bakalım eklenelim görsün millet bir kez daha
BİZE HER YER TRABZON OLDUĞUNU :))

1- 61TS061
2-

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum ben. 2009 şubatta mezun oldum ama 1.5 yıl uzamıstı okulum normalde 2007 dönemindenim ben. BTP'nin karşısında DYO boya bayi, telefoncu hatta bir zamanlar fatih spor merkezzi vardı bende 1.5 yıl orda oturdum. miranda internet cafe vardı. murat abi ve yavuz abi. benim ev arkadaşlarımdı kendileri. FEF mevkiindeki birçok iş yeri sahibini iyi tanırım...

ilköğretim matematikten arkadaşlarım vardı benimde samsunlu samet vardı seninle aynı dönem onlarda bende seninle aynı dönemim 2003 girişliyim evimizde karşılıklıymış he :) fatih spora gitmiştim 1 buçuk ay falan telefoncuda öyle biyerki hem bakkal hem telefoncu :D mirandayı falanda bilirim dünya iletişime giderdik biz nete şenol abinin yanına sabahladığımız günleri bilirim sokaklarda fakültede