Park Sensörü???

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam ben dün itibariyle opel corsa sahibi oldum, halimden çok memnunum fakat bi sorum var. Bu araca en uygun park sensörü nedir nerden bulunur öyle ekranlı falan filanlı olmasın sadece geri vitese takınca ötsün yeter. İzmir den tavsiye verirseniz sevinirim. ha bu arada güzel corsa ve opel logoları içeren wallpaperlar nerden bulabilirim ???

ercanalan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
park sensörü

slm arkadaşlar ben park sensörü taktıracam yardımcı olurmusunuz

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ercanalan' Alıntı:
slm arkadaşlar ben park sensörü taktıracam yardımcı olurmusunuz

selam abicim öncelikle hoşgeldin...ne konuda yardım istiyosunki tam olarak..epey bi çeşit war araştırmışındır..kafana yatanıo seç e mutlaka yetkili serwiste taktır..e bunun ekonomisi de war sana kalmış..kolay gelsin

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok gereksiz bulduğum bir alet park sensörü. araba kullanmanın en tatlı belalarından bir olan park etme işleminin manuel yapılması taraftarıyım.
yani hiç taktırma konutanım . boşver derim

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
park sensörü

Park sensörü alırken nelere dikkat etmeli, çeşitleri nelerdir, nereden, ne kadara alınabilir?:help:

Saygılar,

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bende istiyom

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
arkadaşlar bu konuda tecrübesi bilgisi olan yok mu yahu?Eminim bu konuda bilgi bekleyen cok arkadaşımız vardır.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın orjinalinde
ilk donemlerde pek guvenmedim
ozellikle yan taraflardakiler belli belirsiz otup duruyordu
iki aracın arasından gecerken bile otup sinir ediyorlar adamı
bir de arkandan yaya felen gecti mi otuyor ( ki bu iyi birşey )
guven konusunda da alıştın mı sensore,sana biraz daha esnek hareket etme inkanı tanıyor ( denersen ne kadar kalınca otuyor iyi kotu fikir edinebiliyorsun )
ozellıkle arkanı goremedigin karanlık ve de yagmurlu havalarda falan işe yarıyor
zaten iyi park edebilme yetenegin var ise sensor daha bir yardımcı oluyor ancak park konusunda sorunun varsa sensorle daha da zorlanırsın cun ki korkutuyor insanı
arka sensorler de sadece sesli uyarı olması yeterli bir taraftan ekrana bak bi taraftan park et zorlanırsın
on taraf ise ekran yararlı olabilir
benim tavsiyem gece gorusu olan bir kamera ile iyi kotu bir ekran alıp kullanman olur uygun bir acı ile yerleştirdigin zaman kamera daha yararlı olur cun ki park esnasında iken aracın kestiremedigin yeri cok az bir alan oluyor kamerayı buraları goruntuleyecek sekilde koyarsan daha pratik olur