Tekleme benzeri patirtili calisma

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynen yakıt sarfiyatı 60 70 krş arası değişiyor LPG de..LPG filtresini yeni değiştirdim sayılır 2 ay olmadı bujileri orjinal GM aldım çift tırnak motor yağını motul aldım 10 40 filtresini yeni değiştirdim hava filtresini değiştirmedim yoktu orjinali onuda temizledim basınçlı hava ile aracim bugünde böyle geçici bir problem yaptı düşünüyorum henüz 😂 ateşleme bobini de öyle söküp kontrol edebilecegim birşey değil ki buradaki ustalarada elini versen kolunu kaptiriyorsun..MERAK ETTİGİM BİSEY GELDİ AKLİMA BEN ARACİ YARİN BİLGİSAYARA BAGLASAM BU GECİCİ ARIZAYI GECMİSE DÖNÜK OLARAK GOREBİLİRMİYİM ACABA HERHANGİ Bİ LAMBA FALAN YAKMADİ AMA ECU DA KAYİTLİMİDİR ONU MERAK EDİYORU
ilginç benim astra benzinli ama kadar yakmıyor :)

Geçmişe dönük arıza göremezsin hocam.
Muhtemelen yakın zamanda yine yapar o zaman daha iyi gözlemlersin.

Lpg sistemine odaklan ters bir şeyler var sanki

• Beğen
Tepkiler: OmegaHasan

OmegaHasan

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
ilginç benim astra benzinli ama kadar yakmıyor :)

Geçmişe dönük arıza göremezsin hocam.
Muhtemelen yakın zamanda yine yapar o zaman daha iyi gözlemlersin.

Lpg sistemine odaklan ters bir şeyler var sanki
Yani banada çok ters geliyor omega forunlarinda dile getirdim bunu normal diyor omega kullananlar ama anlayamıyorum nasıl normal 🤔 bmw, 740 a binsem demekki 1.5 TL yakacak ama öğrendim ki onlarda 70 80 kuruş yakiyormus 😂😂 beni. Tek aklıma gelen eğer herşey normal ise araç normali şehir içi 50 kuruş diyelim (sonuçta 1.5 ton ağır e segment bir araba) jantın lastiğim normal dışı (225*40*18) 20 kuruşta ona veriyorum kendimi avutmak için 😬😬

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

OmegaHasan

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Orj. Tek tırnak ise siz çift tırnak taktıysanız belli km sonra patır patırtılı çalışma artacak tır çünkü buji uyumsuz oluyor
Orjinali de çift tırnak dediler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Üstad lpg ciye götür lpg ecusu arıza vermişse gözükür oradan anlaşılır

• Beğen
Tepkiler: OmegaHasan

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Yani banada çok ters geliyor omega forunlarinda dile getirdim bunu normal diyor omega kullananlar ama anlayamıyorum nasıl normal 🤔 bmw, 740 a binsem demekki 1.5 TL yakacak ama öğrendim ki onlarda 70 80 kuruş yakiyormus 😂😂 beni. Tek aklıma gelen eğer herşey normal ise araç normali şehir içi 50 kuruş diyelim (sonuçta 1.5 ton ağır e segment bir araba) jantın lastiğim normal dışı (225*40*18) 20 kuruşta ona veriyorum kendimi avutmak için 😬😬
Maşallah aracın konforunu sıfıra indirmek için baya bi uğraşmışsınız :D 40 yanak nedir ya ben 225 45 17 kullanıyorumda 16 ya mı geçsem diye bakıyorum, hatta bu jant lastik takımını alan olsa hemen satarım siz 40 yanakla nasıl rahat ediyorsunuz ? Allah bilir bide lastikler Bridgestone dur değme benim keyfime :D

OmegaHasan

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Maşallah aracın konforunu sıfıra indirmek için baya bi uğraşmışsınız :D 40 yanak nedir ya ben 225 45 17 kullanıyorumda 16 ya mı geçsem diye bakıyorum, hatta bu jant lastik takımını alan olsa hemen satarım siz 40 yanakla nasıl rahat ediyorsunuz ?
Hemende günahimizi almadan olmaz zaten 😂😂 aracı yeni aldım üzerindeydi bunlar..bende hemen ilana koydum jant lastik takim olarak takasa açık şekilde 16 " 205*50*16 ile değiştirmeyi düşünüyorum .. malum jant lastik fiyatlarından haberiniz vardır heralde 😬😬 öyle pat diye degistiremiyoruz 😂😂

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Maşallah aracın konforunu sıfıra indirmek için baya bi uğraşmışsınız :D 40 yanak nedir ya ben 225 45 17 kullanıyorumda 16 ya mı geçsem diye bakıyorum, hatta bu jant lastik takımını alan olsa hemen satarım siz 40 yanakla nasıl rahat ediyorsunuz ?
50 kuruş çok zor 1.6 arabamız benzinde şuan şehir içi kış ayı 8.5 9 litre yakıyor hesaba siz vurun

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Hemende günahimizi almadan olmaz zaten 😂😂 aracı yeni aldım üzerindeydi bunlar..bende hemen ilana koydum jant lastik takim olarak takasa açık şekilde 16 " 205*50*16 ile değiştirmeyi düşünüyorum .. malum jant lastik fiyatlarından haberiniz vardır heralde 😬😬 öyle pat diye degistiremiyoruz 😂😂
Fiyatlar hakkında hiç süpheniz olmasın bilgim fazlasıyla var. Fakat 205 50 16 olmaz ya 225 50 16 yapacaksın yada 205 55 16 diğerleri ebatı çok zorlar

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
İlan numarası verirmisin bi bakayım.