Park Freni Kromaj

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park Freni Kromaj

Bu kromajlı fren düğmesinin araçların 2011 model olması ile "doğrudan" bir bağlantısı yok.Benim aracım da 2011 model ama bende yok.Neden, çünkü sadece 2011 model olması yetmiyor, hem böyle olacak hem de araçlar gerçekten 2011 yılında Türkiyeye giriş yapmış olacaklar.Yani işin özü son parti gelen araçlarda bu kromaj mevcut.Çok mu gerekli? Bence hoş bir ayrıntı ama araca ve cebe dokunturtacak kadar da değil :D
Tabii Bence..

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Akın sormuş servise 100 tlye yakın fiyat çekmışler 002tuhaff

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Bu kromajlı fren düğmesinin araçların 2011 model olması ile "doğrudan" bir bağlantısı yok.Benim aracım da 2011 model ama bende yok.Neden, çünkü sadece 2011 model olması yetmiyor, hem böyle olacak hem de araçlar gerçekten 2011 yılında Türkiyeye giriş yapmış olacaklar.Yani işin özü son parti gelen araçlarda bu kromaj mevcut.Çok mu gerekli? Bence hoş bir ayrıntı ama araca ve cebe dokunturtacak kadar da değil :D
Tabii Bence..

Benim araba 2010 Aralık ayı sonuna doğru Türkiye'ye giriş yaptı. Park freni butonu üzerinde kromaj var. Sanırım bu durumda kromajlı gelen ilk parti araçlardan biri benimki.
Hoş duruyor orası doğru ama sonradan para verip ekletmek çok da gerekli değil bence. Yani bende olmasaydı sonradan taktırmayı düşünmezdim.

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada, evet, sigara kötü birşey ama ben arabamın içinde fosur fosur içtiğime göre galiba arabamdan çok sigarayı seviyorum.  :-[

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımda 2011 ve park freni kromajlı. ama olmasaydı bu kadar küçük bir ayrıntı için 100tl vermezdim

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRKCDTI link' Alıntı:
[quote author=alahan1963 link=topic=545.msg7868#msg7868 date=1298108628]
Tabii Bence..

Benim araba 2010 Aralık ayı sonuna doğru Türkiye'ye giriş yaptı. Park freni butonu üzerinde kromaj var. Sanırım bu durumda kromajlı gelen ilk parti araçlardan biri benimki.
Hoş duruyor orası doğru ama sonradan para verip ekletmek çok da gerekli değil bence. Yani bende olmasaydı sonradan taktırmayı düşünmezdim.
[/quote]
aynen..size katılıyorum,ve benim aracım da aralık 22 teslim,geldiği gibi teslim aldım.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Merhabalar
Bende bu kullukten cok aradım Bursa'da servıste falan hıc yok
parası neyse verecegım sırf şık duruyor dıye ıstıyordum.
Zaten sıgara kullanmıyorum ve kullandırtmıyorumda
Hatta Almanya'dan Turkiye'ye gelecek arkadasıma soyledım burda bulamıyorum gelırken getırırmısın dıye
Nerede bulabılırım???

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fpotur link' Alıntı:
Merhabalar
Bende bu kullukten cok aradım Bursa'da servıste falan hıc yok
parası neyse verecegım sırf şık duruyor dıye ıstıyordum.
Zaten sıgara kullanmıyorum ve kullandırtmıyorumda
Hatta Almanya'dan Turkiye'ye gelecek arkadasıma soyledım burda bulamıyorum gelırken getırırmısın dıye
Nerede bulabılırım???

Ben bugün Beşiktaş'taki Opel Gerçekten aldım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbuldaki bayilerde vardır mutlaka sn.fpotur

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 model aracım park freninin kromajı var ama hergün bir eksiği çıkıyor.(havalandırma kapağı,usb)nedir bu anlamadım ki? ևıkan araçların son  bir kalite kontol ünitesinden geçirilmesi gerekmez mi?