Park Freni Kromaj

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park Freni Kromaj

esadsari link' Alıntı:
sigarayı bıraktım aracımla daha fazla gezmek için bütçe oluşturdum günde 1 paket 7.25 x 30 = 217.5 >>> bir depo benzin yapar :)

şaka bir yana 22 yaşımdayım 1.5 ay önce istanbul gataya gittim tam nefes alamıyordum, aldığımda öksürük krizine giriyordum, filim falan çekildi ciğerlerim acayip iltihap tutmuş üşütme ve sigara yüzünden, ciğer filmimde ciğerlerimin neredeyse 3te1 i gözükmeyince o an sigarayı bırakma kararı aldım zaten 1 hafta mecburiyetten içemedim sonra da artık içmiyorum dedim kendi kendime ki yaşım belki genç ama 6 yıldır da içiyodum (lisede başlamıştım).şimdiyse bol yoğurt süt tüketiyorum kendime iyi bakıyorum 3 kilo falan aldım ama artık bağımlılığım kalmadı iltihapta kurudu dediler nefes alma problemim kalmadı.. yukarıda yaptığım para hesabı ise cabası ki o hesap minimum harcamamdır ortalama 250 tl gidiyordu ayda şimdi hem sağlıklı olma yoluna yeniden ve genç yaşta girdim hemde ekonomik olarak büyük bir rahatlık yaşadım.. bağımlılara tavsiyem kesinlikle bırakmalarıdır maddi yönü ayrı sağlık yönü ayrı birde tat alma duyusu hassaslaşıyor galiba ki yemediğim içtiğim herşeyden aldığım lezzet arttı resmen. bırakamam sanıyodum, muhabbette sohbette yemekten sonra veya bişeyler içerken öyle olurda olmazda diye düşnüyordum ama şimdi arkadaşlar içiyorlar dumanı beni iğrendiriyor hiç bir şekilde canım istemiyor..

böyle uzun yazdım ama gerçekten çok önemli bir konu ve elimden geldiğince çevremdekilere anlatmaya çalışıyorum sabırla okuyanlara teşekkürler..

bravoo  bravoo  bravoo

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Esadsari,

İradenizden ve yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

Benden size 2 adet teşekkür ;)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ben teşekkür ederim umarım sigara bağımlılarına sigarayı bırakmaları konusunda ufakta olsa bir teşvik olur

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sigara kötü bişiy yani :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaslar,
su an arkas bayiindeyim.konumuz olan kromajli el freni dugmesini sordum.satildigini ve fiyatinin 30 tl. civarinda oldugunu soylediler.tabii muhtemelen iscilik hariciydi bu fiyat.ayrica bu sadece bir dugme degil,dugme ve baglanti sistemi mevcut.yani isteyen degistirilebijir.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Alahan1963,

Forum olarak selamlarımızı da iletin :)

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 aracım park freni butonu kromajlı

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
merhaba arkadaslar,
su an arkas bayiindeyim.konumuz olan kromajli el freni dugmesini sordum.satildigini ve fiyatinin 30 tl. civarinda oldugunu soylediler.tabii muhtemelen iscilik hariciydi bu fiyat.ayrica bu sadece bir dugme degil,dugme ve baglanti sistemi mevcut.yani isteyen degistirilebijir.
teşekkürler elinize sağlık

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o değil de,2012 model yılında  arka stoplar komple led olursa işte ozaman servisten bilerek-isteyek kazık yiyeceğim zamandır:)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kromajlı el freni düğmesi fiyatı 28 ty miş  işçilik ise orta konsol söküldüğü için 67 tl. toplam  95 tl yok böyle bir kazık çeşidi :)