Panik frende dörtlüler yanmadı

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Panik frende dörtlüler yanmadı

Yahu bilmiyorsunuz öylece konuşuyorsunuz abicim ya. ֜reticiye laf atıp duruyorsunuz!!! Stopların içinde sensör var, eğer arkada duramayacak kadar yakın bir araç yoksa boş yere yanıp sönmüyor !!!

yuhh, kendime hala  gülüyorum 005hihih  011zaa

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bundan önceki aracımda astra j 1.4t idi yaklaşık 90 km hızla kazayaptım ve araç pert olmuştu araçta yanan tek ışık sizin gözlerinizde oluyor :) stoplar olaya hiç karışmıyor yok 3 kere yanalım Çevreyi uyaralım filan :)

Geçmiş olsun tekrar ..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yahu bilmiyorsunuz öylece konuşuyorsunuz abicim ya. ֜reticiye laf atıp duruyorsunuz!!! Stopların içinde sensör var, eğer arkada duramayacak kadar yakın bir araç yoksa boş yere yanıp sönmüyor !!!

Yahu bunu denemekten basit ne var elemana söyleyim kamyonla hemen dibimden gelirken frene asılayım 011zaa

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bundan önceki aracımda astra j 1.4t idi yaklaşık 90 km hızla kazayaptım ve araç pert olmuştu araçta yanan tek ışık sizin gözlerinizde oluyor :) stoplar olaya hiç karışmıyor yok 3 kere yanalım Çevreyi uyaralım filan :)

Çok geçmiş olsun... Konuyla alakasız biraz ama bir sorum olacak, acaba kaza sırasında airbagler açılmış mıydı? 1-2 yerde airbag lerin açılmadığı fln yazıyordu, o yüzden merak ediyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Bak bu iyiymis.  011zaa 011zaa

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun... Konuyla alakasız biraz ama bir sorum olacak, acaba kaza sırasında airbagler açılmış mıydı? 1-2 yerde airbag lerin açılmadığı fln yazıyordu, o yüzden merak ediyorum.

Airbaglar açıldı arabadan burnum bile kanamadan çıktım ama bayağı bi sızladı, bende zaten ilk defa bu şiddette bi kaza geçirmiştim airbaglar açılınca aracın içini siyah bi duman kapladı. Çarpıtğım araç reno sümbül idi ( arkadaş kırmızı ışıkta yan yoldan ana yola fırladı frene bile basamadım) araca tam yan cepheden arka kapı tarafından çarptım reno ters döndü, arkadaşta nerdeyse 2 hafta hastanede kalmıştı çarpan ben olduğum halde bana hiçbirşey olmadı hatta kazanın şidetine göre benim astranın durumu gayet iyiydi.

Tecrübe ile sabittirki astralar gerçekten çok sağlam ve yolcu güvenliği açısından da gayet başarılı araçlar :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Elinizle yakın dörtülüleri :) arkadaki fren yaptıgınızı daha iyi farkeder.
:)
Elle yakmasak da fren lambalarını direkt dörtlülere bağlasak, her frende yansa...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Airbaglar açıldı arabadan burnum bile kanamadan çıktım ama bayağı bi sızladı, bende zaten ilk defa bu şiddette bi kaza geçirmiştim airbaglar açılınca aracın içini siyah bi duman kapladı. Çarpıtğım araç reno sümbül idi ( arkadaş kırmızı ışıkta yan yoldan ana yola fırladı frene bile basamadım) araca tam yan cepheden arka kapı tarafından çarptım reno ters döndü, arkadaşta nerdeyse 2 hafta hastanede kalmıştı çarpan ben olduğum halde bana hiçbirşey olmadı hatta kazanın şidetine göre benim astranın durumu gayet iyiydi.

Tecrübe ile sabittirki astralar gerçekten çok sağlam ve yolcu güvenliği açısından da gayet başarılı araçlar :)

Allah korumuş gerçekten, can kaybı olmaması sevindirici. 90 km hızla frene basamadan çarptıysanız gerçekten çok yüksek şiddetle bir çarpışma olmuştur.
Geçmiş olsun tekrar.

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astraların hiçbir modelinde bu özellik yoktur maalesef