Panik frende dörtlüler yanmadı

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Panik frende dörtlüler yanmadı

Opel katalogunda araca olmayan bir ozelligi var gibi gostermis gercek bir hukuk devletinde yasiyor olsaydik  opelin basi cok agrirdi! Yurt disinda otel brosurunde gun batimini seyredebilirsiniz  denilen bir otelde gun batimini goremeyen bir arkadasin 1hafta otelde ucretsiz kaldigini biliyorum!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Opel katalogunda araca olmayan bir ozelligi var gibi gostermis gercek bir hukuk devletinde yasiyor olsaydik  opelin basi cok agrirdi! Yurt disinda otel brosurunde gun batimini seyredebilirsiniz  denilen bir otelde gun batimini goremeyen bir arkadasin 1hafta otelde ucretsiz kaldigini biliyorum!

+ 1923

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Burada da ağrıyor! Doğuş Oto gibi bir kuruluşun başının bir çakmak soketi yüzünden ağrıdığına şahit olduk.

Epey oluyor, web sitesinde ve elindeki bilgilerde bagajında çakmak soketi olması gerekirken bunun olmadığını fark eden Jetta sahibi bir arkadaşımız satıcıya başvurdu. O'na direkt olarak değişiklik yapma hakkına sahip olduklarını söylediler. Arkadaşımız da iyi niyetle: ''Bu bana lazım, biraz indirim yaparsanız ücretiyle yaptırmaya da razıyım'' dedi. Ama ölü yiyen Doğuş yetkilileri bu teklife yanaşmadılar. Bunun üzerine Jetta sahibi öfkelendi ve tüm belgelerini toparlayarak hukuki süreç başlattı. Biraz uzun sürdü ama sonunda satıcı çakmak soketini ücretsiz taktı ve avukat masrafları dahil güzel bir meblağ ödedi...

Biraz uğraşılsa burada da bazı şeyler oluyor yani, ama biz genelde  (kısmen haklı olarak)  ''Amaaaan, ֖fff kim uğraşacak'' yolunu seçiyoruz :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklisiniz oluyor ama kazanan yine karsi taraf oluyor yani zaten size vermesi gereken seyi veriyor ya sizi kandirmasinin karsiligi? Bahsettigim bunun bedeli siz ugrasarak zaten hakettiginizi aliyorsunuz ama size yalan soyleyenler bununkarsiligi olan tazminati odemiyor! Bunun adi aslinda dolandiicilik degil mi? Olmayan bi seyi vadetmek ve satmak! İste bu bedeli manevi tazminat olarak talep edemiyorz.

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acaba belirli bir hız aralığında yada belli bir hızdan sonra devreye giriyor olabilirmi bu uyarı sistemi???

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinizle yakın dörtülüleri :) arkadaki fren yaptıgınızı daha iyi farkeder.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün denedim ve bende de yokmuş.ama yüksek hızda deneme fırsatım olmadı.50 ile giderken ani fren yaptım arakadan gelen abim olmadıgın söyledi.klavuzda niye var yazıyor o zaman?ya daha yüksek hızlarda giderken olan bir özellik ya da saolsun opel iyi yutturuyor.

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bildigim kadarı ile 80 km hız yukaarısında oluyor. birde öyle denemek lazım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
bildigim kadarı ile 80 km hız yukaarısında oluyor. birde öyle denemek lazım.
80 veya 180 mantik nedir...??
Suratli olunca abs farkli sekildemi devreye giriyor amac zaten abs devredeyken girmesi yani frenle suratle degil.
Bosuna ugrasiyosunuz

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bundan önceki aracımda astra j 1.4t idi yaklaşık 90 km hızla kazayaptım ve araç pert olmuştu araçta yanan tek ışık sizin gözlerinizde oluyor :) stoplar olaya hiç karışmıyor yok 3 kere yanalım Çevreyi uyaralım filan :)