Otobüs firma tavsiyesi

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar;

İstanbul marmaris arası otobüs ile seyahat etmek istiyorum, çok fazla seyahat eden biri olmadığımdan otobüs firmaları (otobüs konforu özellikle koltuk mesafeleri konfor açısından önemli) tavsiyelerinizi bekliyorum

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
konfor istiyorsanız ulusoyu tavsiye ederim.koltuk aralıkları oldukça geniş ve rahat.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bazı firmalar ölü saatleri cazip hale getirmek için bu saatlerde kaldırdıkları otobüslerde sol koltukları tek kişilik olunları sefere koyarlar, onlardan faydalanabilirsin. Mesela Ankara - İzmir arası öğlen seferlerine ilgi az olduğu için bu saatlerde sefere konan otobüslerin genellikle sol koltukları tek kişiliktir (diğer seferlere göre 5 TL kadar farkı var). Ben alıştım genellikle bu seferleri tercih ediyorum (Ankara dönüşü biraz güneşe maruz kalınıyor ama perdeyi çekince sorun olmuyor). Bilindik bir firma her zaman tercih sebebi olmalıdır.

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı firmalar ölü saatleri cazip hale getirmek için bu saatlerde kaldırdıkları otobüslerde sol koltukları tek kişilik olunları sefere koyarlar, onlardan faydalanabilirsin. Mesela Ankara - İzmir arası öğlen seferlerine ilgi az olduğu için bu saatlerde sefere konan otobüslerin genellikle sol koltukları tek kişiliktir (diğer seferlere göre 5 TL kadar farkı var). Ben alıştım genellikle bu seferleri tercih ediyorum (Ankara dönüşü biraz güneşe maruz kalınıyor ama perdeyi çekince sorun olmuyor). Bilindik bir firma her zaman tercih sebebi olmalıdır.

teşekkürler savaş abi; ama yazmayı unutmuşum eşimle gidiyorum :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) maddi bütçeye göre ulusoy varan boss
ikinci sırada kamil koç metro pamukkale

bunlar yılların firmaları boss yeni bir firma gerçi ama çok iddalı girdiler otobüsleri falan özel yöntemleri uçakdaki hizmet kalitesini otobüsde veriyorlar.. diğerleri yılların firmaları..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ulusoy bi karabükte gelişemedi arkadaş ya... metro safran travegoya wireless tv koyarken onlar daha yeni 403'ten trawegoya geçti. o yüzden varanı tavsiye ederim. istanbuldan bursaya kamil koç ile gittim servis muavini tam bir faciaydı gelirken varanla geldim çok memnun kaldım...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Ulusoycuyum