orjinal pas pas

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: orjinal pas pas

aktaş link' Alıntı:
ben cumartesi günü anket için gitmiştim servise hediye olarak kauçuk paspas ya da motor temizleme koruma dediler paspası düşündüm ama orjinal paspas deilde uyduruktan lastik paspas seti veriolar dedim onların yerinde 35 liralık küllük setini verin veremeyiz diolar.bakıma gittiğimde motor korumayı uygulatıcam
önce hediye sonra anket demeliydin :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha bir sey demedimki bayram sonunu bekliyorum servisler kapali oldugu icin.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2663.msg55111#msg55111 date=1320748576]
halil abi senin pas pasın resimlerini buldum.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=901.60
eline sağlık ben sabah aramaya üşenmiştim :p araçta duruşu o şekilde yanlış hatırlamıyorsam 110tl ye almıştım. 3 aşşa 5 yukarı o civardadır. güzel paspas ama biraz sert bir yapısı var plastikimsi bir şey. ama benimki de kauçuk olan da zamanla delinir. ben ön tarafta fazladan minik üzeri halı olan paspas kullanıyorum.
[/quote]
ne demek halil abi. :) sitelerde kalmamış sadece elif tuningde var.servis 125 liraya verirse orjinal pas pası onu alırım herhalde.
Bayramdan sonra bende bakıcam servise olmadı bülent abi ile birlikte alırız. :) dimi bülent abi. :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Koku olayına çok takılmamak lazım bence benim ilk hafta vardı ama öyle burnunun direğini kıracak cinsten bi koku değil
yeni araba kokusu gibi bir koku yoldayken her gün bi kaç kere bütün pencereleri açıp aracın içi havalandırıldığında koku kalmıyor.Çıt çıt larıda aracın tabanında bulunan çıkıntılara tam oturdumu hiç kayma yapmıyor.erkek-dişi hesabı
Onun dışında Halil Abinin bahsettiği delinme olayı bir süre sonra olucak gibi geldi banada.Dün dikkat ettim gaz pedalının altındaki bölgede hafif bir çökme olmuş orası zamanla delinmeye başlar heralde

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mehmet acele etme c.tesi servise ugrucam belki anket olayina hediye falan verirlerse. Haber veririm sanna.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

ben metrodan 25 liraya aldım. ıslandıda camurda oldu hiç koku yapmadı. ayrıca kesme yerlerinden kestim tam oturdu. bide cıtcıt için 2 şer tane delik açtım kaymada yapmıyor.
ama ne markaydı hatırlamıyorum üstündede yazmıyor.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Halil Bey'in kullandığı paspaslardan almıştım, çok memnunum. Özellikle sıvı vs. dökülmelerine karşı havuz gibi olduğundan çok işe yarıyor.

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana arabayı alırken orjinal olmayan bir kauçuk paspas setini hediye etmişlerdi. Bir süre bagajda taşıdım o ara sanırım kokusunu kalmadı. Sürücü tarafındaki haricinde fena olmadı. Sürücü tarafındakini 500 metre kadar kullanabildim. 500 metre sonra vites değiştirmemi engellediği için çıkarmak zorunda kaldım. Onun yerine de eski arabamdaki paspası koydum. Halil beyin kullandığı paspas düşünülebilir.