orjinal pas pas

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum kış geldi araç ile gelen yünlü pas paslar çamur oldmu ıslandımı yıkamak kurutmak sorun oluyor.
Şimdi servisten mecbur orjinal pas pas alacağız.
Sizlere sorum hangi servisten alalım ve fiyat olarak en uygun fiyatı veren yer neresidir?
Birde bu pas pasların orjinali dışında başka pas pasda veriyorlar mı aralarında ki fark ne olur o zaman?

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: orjinal pas pas

180 yada 140TL idi heralde ben aldığımda..Tam hatırlayamadım şimdi.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinali bu mudur?
Memnunsanız bende sipariş vereyim.
Site güvenilir mi?Ben genelde hepsiburadadan alışveriş yaptığım için bilmiyorum başka siteleri.
Bu servislerde satılan ne kadardır?Birde serviste satılan da havuzlu mu?Ona göre hangisi daha iyi ise onu alalım.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde kauçuk mu sizin aldığınız?birebir aracın içinde oturuyor mu?

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Odaktan 2 hafta kadar öce 133 liraya aldım kauçuk paspasları.Gayet şık çıt çıtlara tam oturdumu hiç kayma yapmıyor.Kalınlığıda gayet iyi üzerinde astra yazısıda var.Marketlerde satılanlara göre oldukça pahalı ama bariz kalite farkı var ama havuzlu değil tabi.Bence o paraya değer bir ürün.İlk hafta baya koku yaptı araç içinde şimdi fazla yok gibi

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinal paspası 6 ay önce servisten 110 liraya aldım.
Geçen hafta tekzene cilalı şampuan bakmaya gittiğimde 30-60 lira arasında değişen paspaslar gördüm.Hemen elemana sordum.Abi bunlar koku falan yapar dedi, bazen de tam oturmayabiliyor dedi.Alabiliyorsan orjinalini almamı tavsiye etti.

Bence bu koku olayı sağlığı ilgilendiren bir olay.O yüzden daha kaliteli ürünler tercih edilmesi yararlı olucaktır.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanıtlar için teşekkürler şimdi bayi bize orjinal olmayan bişeyi satmaz umarım varmı orjinalin resimleri.
bana topkapı odak yakın.opel ataköyde yakın sayılır.arabayıda opel gerçekten aldım olmadı dolmabahçedeki servisi giderim.Şimdi buset bagaj havuzunu içeriyor mu?
birde son fiyat zorlasak ne kadara alırız?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu servisten alınan orjınal pas pasların resımlerını paylasmanız mumkunmu acaba..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bülent abi z tech markada güzel duruyor lakin fiyatı 125 lira orjinalide bu fiyat sadece bagaj havuzu yokmuşl orjinal sette varsın olmasın.
Ben koku durumunu merak ettim şimdi orjinalerde koku çok mu oluyor?Keskin olur çünkü eğer koku yaparsa insanı rahatsız eder.