opis'te insignia tanıtımı

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hüseyin abi kimler gidiyo hep beraber gidelim ne zamandr toplanamadık zaten :)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bahçelilerde dolaşıyon opel garaja gelmiyon sonrada ne zamandır toplanamadık diyon ayıp valla :D

ben hep garajdayım =)

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee sonuc ne arkadaslar.

bırınız bıle gıtmedınız dımı.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
gidenler var ama buraya yazmak gelmedi akıllarına heralde...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gittik komplecek ama ben pek foto çekemedim tel yanımdaydı havada karanlıktı o yüzden bi iki tane çektim kötü çıktı daha da çekmedim
araç gayet güzeldi garip gelen birkaç özelliği de yok değildi hani misal opelleden alışık olduğumuz turuncu göstergeler insignia da yok komple kırmızı,yol bilgisayarını orta konsoldan alıp göstergelerin arasına koymuşlar o biraz garipti çünkü orta konsoldaki ekrandan klima olayınıda çıkartmışlar çok boş kalmış bi başka garip özellikte aracın kontak anahtarı olmadan teybinin çalışmaması bu sanırım showrom arabası olduğu için normal müşteriye sattıklarında böyle bişey olacağını zannetmiyorum tabi bunlar aracın özellikleri ve duruşu yanında hikaye kalıyor çünkü showrom a girince sizi gündüz farları açık bir insignia karşılıyor ve siz showromdaki diğer araçları görmez olup direk insignia ya kilitleniyosunuz hemen kapısını açmak için hamle yapıosunuz.:) kapısını açtıktan sonrada ayrı 2. bi şokla karşılaşıp aracın hemen sizi en cezbenden yeri olan koltuklarına kuruluveriyorsunuz bu dk dan sonrası için hayat biraz zor çünkü bir türlü inmek gelmiyor içinizden full ortapedik koltukları ve adeta çevrenizi saran ön konsol sizi hapsediyor resmen.daha sonra merakla aracın sağını solunu kurcalamaya başlıyorsunuz ve her elinizi attığınız yerde ince detaylarla ve mükemmel malzeme kalitesiyle karşılaşıyorsunuz.Bi araç bu kadar da güzel olmaz kesin eksik bi yanı vardır diye sağını solunu karıştırıyorsunuz arka kısmına geçiyorsunuz ön yolcu koltuğuna geçiyorsunuz ama nafile opel mühendisleri gerçekten iyi çalışmışlar coupe tasarımından dolayı aracın tavanı biraz basık ama bu 1.85 boyundaki bir insan için bile sorun değil çünkü sizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.ve gecenin sonuna geliyorsunuz herkes kendi evine gitmeli ama ne mümkün insigniayla beraber gitmek için can atıyorsunuz lakin henüz satılmıyor satılsa bile belki almak için yeterli bütçeniz yok :(

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesajı yazdıktan sonra okudum bende şaşırdım valla :D çok bi roman tarzı olmuş