opelimi sattım

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha arkadasa iyi yuklenmisler ...bence vurun oldurun kafasina biseyler firlatin iciniz rahatlar !!!! bu arada bunlari yazanlar sizin bu yaptiginiz ayip ayip !!!! milletin arkasindan atip tutmayi biseyi bilmeden ben herseyi bilirim diyip olaya birden dalmalar ...helal olsun size

bu arada hayirli olsun arkadasim ...ALLAH daha iyilerini nasip etsin insallah

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse hayırlı olsun..

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun arkadaşım,ama vectraları bu kadar kötüleme bence temiz bi vectraya denk gelseydin başın bu kadar ağrımazdı çok keyifli araçtır bunu sende bilirsin.neyse sorunsuz daha iyi arabalar diliyorum sana.

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAYIRLISI OLSUN..SANKİ ARAÇ UCUZA GİTMİŞ GİBİ..bende haloon adlı üyenin aracının aynısı vardı 96 model sanrooflu aynı renk ..burda da ilanı vardı temiz arçtı 185.000 km deydi..13.500 tl ye satmıştım..

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun sizin için..bende de 1.6 gl var 97 model vectra..sıralı taktırmadım henüz.araba 5 aydır bende 850 lira masraf ettim.satsam piyasası nedir ki siz biraz ucuza bırakmışsınız gibi geldi bana haksız mıyım?

ben fiyat i,yi diyorum çünkü araba komple boyalıydı kaput ve ön iki çamurluk değişikti birde aradan büyük bir kazası varmış alan arkadaş ustaya göstrerince usta söyledi walla ben 8 ayda 5 bin tl ye yakın masraf yaptım.

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun arkadaşım,ama vectraları bu kadar kötüleme bence temiz bi vectraya denk gelseydin başın bu kadar ağrımazdı çok keyifli araçtır bunu sende bilirsin.neyse sorunsuz daha iyi arabalar diliyorum sana.
arabaya diyecek laf yok gerçekten aşıktım arabaya resmewn ama beni maddi açıdan çok sarstı yemedim arabaya yedirdim satmam benim için daha iyi oldu diye düşünüyorum...

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusra bakma ama ucuza vermişsin ben 95 manda kasayı 10 750 sattım simdi vectra c var gayet memnunum dod dan aldım hor kullanılmamıs daha sanayinin kapısndan girmedim alalı 1 sene oldu:rolleyes: ...
ama benim araba komple boyalıydı birde ön iki çamurluk ve kaput değişikti birde arakadan darbeliydi... bence normal

mus-ty-03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha arkadasa iyi yuklenmisler ...bence vurun oldurun kafasina biseyler firlatin iciniz rahatlar !!!! bu arada bunlari yazanlar sizin bu yaptiginiz ayip ayip !!!! milletin arkasindan atip tutmayi biseyi bilmeden ben herseyi bilirim diyip olaya birden dalmalar ...helal olsun size

bu arada hayirli olsun arkadasim ...ALLAH daha iyilerini nasip etsin insallah
arkadaşım sen söyle vectra o kadar kötümü :D