opelimi sattım

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
adam yaşadığı sorunları yazmıştır belki de...bunları yaptırmadan zaten arba gitmez...ee alan adamda gitmeyen arabayı almaz sanırım...biraz sağduyulu yaklaşalım olaya... krankı arızalkı olan ya da oksijen sensörü arızalı olan araba gider mi arkadşlar??? tekler durur...neyse iyi forumlar;)

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de sattım ve bir daha da vectra almam. satarken de adama herşeyini söyledim. zaten on yere gösterip aldı. artık gerisi biraz da şans. vectralar piyasada epey hor kullanılmış araçlar haline geldi. çok temiz diyebileceğin çok az sayıda araba var artık.

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayıp ayıp ben de sattım ama mesela akis başları değişecekti bunun gibi birkaç şey daha bunları söyleyerek sattım.

kardeş ayıplık birsey yapmadım ben komple motoru yaptırdım herşeyi söyledim alan adama neyi var neyi yok dürüstçe hepsini söyledim... sıkıntı yok yani...

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.ama gerçekten ayıp.alan adam seni iyi anınsamayacak hiç bencede söylemeliydin.ikinci konu bu arabayı niye bu kadar kötülüyorsunuz kardeşim aldığın adamda sana söylememiş seni kandırmış sende arabadan çekmişsin şimdi aynısını sen başkasına yapıyorsun.arabaya baksan yada sorunlu araba alırsan uğraştırır tabi...

arkadaşım merak etme arkamdan laf ettirmm ben adam herşeyini kabul ederek aldı arabayı benden kafam rahat vicdanım rahat yani..

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten arkadaşımızın aracı sürekli sorun çıkaranlardandı, forumda birkaçına denk gelmiştim.Umarım satarken sıkıntılarıda iletmişsinizdir.Fiyat olarak kaça bıraktınız?

11.750 ye bıraktım

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide yaptırıp satmıstır arkadas çokta yüklenmeyelim
evet ben arabayı yaptırdım komple faturasıyla garanti belgesiyle beraber verdim arabayı muayenesi 4 lastiği herşeyi yeniydi hiç bir eksiği yoktu arabanın ama bana çok masraf açtı 5 bin tl ye yakın para harcadım ben bu arabaya 8 ay içerisinde...

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam yaşadığı sorunları yazmıştır belki de...bunları yaptırmadan zaten arba gitmez...ee alan adamda gitmeyen arabayı almaz sanırım...biraz sağduyulu yaklaşalım olaya... krankı arızalkı olan ya da oksijen sensörü arızalı olan araba gider mi arkadşlar??? tekler durur...neyse iyi forumlar;)
arabayı 2 gün oldu satyalı adam bugün aradı beni gerçektende çok memnunum şimdilik dedi bana arabada arızalı hiç bir şey yoktu ben o sensörleri yaptırdım zaten dediğin gibi krank sensörü arızalı olsa araba gaz kesiyordu 3000 deviri geçmiyodur... o haliyle kim alırdıki arabayı...

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun sizin için..bende de 1.6 gl var 97 model vectra..sıralı taktırmadım henüz.araba 5 aydır bende 850 lira masraf ettim.satsam piyasası nedir ki siz biraz ucuza bırakmışsınız gibi geldi bana haksız mıyım?

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş

Size aynen aynen katılıyorum. Daha olayın aslını astarını bilmeden hemen arkadaşa yüklenmişler çok şaşırdım doğrusu.