opel nankör bi araba mı...?

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yapısı insan arızalanıyor, kul yapısı opel arızalanmış çok mu?

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğini alabiliyor musun dersen ben şimdilik alıyorum ama verdiğinden fazlasını beklersen hiçbir şeyden alamazsın ne verirsen o kadar alabilirsin opel çok ta pahalı bir araba değil beklenti çok önemli

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
owwwwwwwwwww yoooowwwwwwww beğenmeyen gitsin porsche alsın;)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Eleştiri acımasız olmuş bence...orijinal parça pahalı diye kullanmıyoruz ve usta sıkıntısından deneme yanılmayla arıza tespiti yapıyoruz...Rahatlık ve konfor konusunda mükemmel değil ama iyi ve sağlam bir arabayı emsallerinden ucuz alıyoruz...Sonra eleştiriyoruz...? Fanatiklik değil bu arkadaşlar,öz eleştiri...Bakımsız ve dökülmüş hangi marka olursa olsun , taşlar yerine oturana kadar sıkıntı çekersiniz....Beklentilerimizi gözden geçirmeliyiz bence...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
belli seriler için doğru ama bile bile lades diye birşeyde var.servisteyken bir amcamın arabası vardı 2500 motor vectra b 96 model arabaya 3000 lira harcamış daha da düzen tutmuyor servis bir o kadar daha yer dedi

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de aklıma gelmişken ekleyeyim. Arabam 2002 model ve şu anki 30-40.000lik arabalarda olmayan özellikler var arabada. Şu an aynı özellikte bir araba almaya kalksam 35-40.000tl yi gözden çıkarırım. He araba hor kullanılmıştır yaptırsanda dikiş tutmaz ama opelin sağlamlığı su götürmez ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boş konuşuyordur :) 2. opelimizi kullanıyoruz. geçen durup dururken baskı balatası bitti bir söktüler daha önce değiştirilmemiş 135 binde araba. daha ne yapsın dedik değiştirdik. onun haricinde yağını suyunu koy evladiyelik bin tarzında bir araç opel...

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır değildir.1998 astra f gls ye bindim (3 yıl) hiç bir zaman yolda bırakmadı.Şu an astra Cd ye biniyorum yine aynı şekilde çok memnunum.Arabayı olur olmaz ustayım diyenlere kurcalatırsanız o araçtan randuman alamassınız.Ben opelim.net 'i okuyaraktan çok şey öğrendim.Aşağı yukarı tüm arızalı parçaları kendim değiştiriyorum.OP-com cihazı aldım ve çok menunum opelden.Opel nankör araç diyenleri kınıyorum.

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kimseyi opel servisine düşürmesin diyorum, nokta.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kimseyi opel servisine düşürmesin diyorum, nokta.

öyle deyin o zaman opel nankör arabadır demek tamamen yanlış. Servislerin durumunu bizde biliyoruz. Adamlar kara cahil usta diye geçinen tipler. Sağlam verdiğiniz arabanızı sağı solu bozuk alabilirsiniz. Ancak bunda opel arabasının suçu ne ?