opel nankör bi araba mı...?

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bi forumdaşımız böyle bi laf etti ...
opel nankör bi arabadır verdiğini alamazsın hiç bi zaman dedi .bu konuda fikirlerinizi almak istedim.
varsa hikayelerinizi almak istedim...

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem de önde gideni, çok doğru söylemiş. Genelde BMW'ler hep masraflı araba olarak gösterilir, fakat 86 model e30'um 94 model calibram kadar problem çıkarmadı, ki orijjinalci bi insanım, opelin bütün parçalarını orijinal aldığım halde.. Gerçekten de döktüğünüz paranın hakkını vermeyen bir marka varsa o da opeldir, burdaki opel fanatiği tayfanın hışmını uğrayacağımı bildiğim halde doğru bildiğimi söylemekten geri kalmayayım ki başalarının da başı yanmasın.

Son düzenleme:

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön düzene o kadar para harcadım .''dereksiyon kutusu salıncaklar rotlar rotiller amortisörler vs değiştim ''' çokta itinalı kullanıyorum ama gene stabilizeye yada sokak aralarına girdiğimden alttan gelen sesler benimde moralimi bozuyor ...
onun dışında çok baş ağrıtmadı

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En nankörü vw caddy, şarkısı bile var. "Nankör kedi" diye :)
Allah aşkına millet ne içiyor bu lafları söylerken :) Gülün geçin.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o lafı söyleyen arkadaşa ısrarla citroen tavsiye ediyorum :) .. ayrıca otomobil bu kimse bozulmayacak v.s. diye garanti veremez.. mekanik ve elektronik bir sürü parçadan oluşan bir araç sonuçta illaki arızalanacaktır.. ancak tabi bu arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı hatası kaynaklıdır..5- 10-15 yaşına gelmiş araçlara gerekli bakım yapılmazsa bilinçsiz işini bilmez ustalara araç teslim edilirse araç hor kullanılırsa tabi nankör olur bu sadece opel için geçerli değil tüm otomobil markaları için geçerli..ayrıca araçlarımız yine iyi dayanıyor Türkiyedeki yol şartlarına

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıymetlimss o benim :D

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakarsan bağ , bakmazsan dağ olur derler. Düzenli olarak bakımları yapılmış, değişen parçalar yerine orjinali veya daha iyisi kullanılmış, hor kullanılmamış bir opel kronik arızalar harici kesinlikle sorun çıkarmaz.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuçta yurtdışı üretimi bütün araçlar Avrupa'daki yol şartlarına göre test ediliyor. Türkiye'deki yol şartları, yakıt kalitesi araçların ömrünü etkiliyor. Sadece Opel için değil diğer markalar içinde bu geçerli. Bakımları iyi yapılmamış, atölyede üstünkörü bakılmış araçların yolda kalması, ömrünün kısalması mümkün. 400.000 km'de tıkır tıkır çalışan Astra'da gördüm. 30.000 km'de motoru indirmiş Mercedes'te gördüm. Bu markayla alakalı değil arabaya gösterdiğin özenle alakalı bence..

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arkadaş bide fiat kullansın :))