opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
mercedes bmw audi vw nin mühendisleri hiç birşey bilmiyor bence aldıkları ödülleri opel e verseler daha doğru olur milletin 2500cc 3000cc lik motorla yaptıkları hız 1.4 1.6 la opel yapıyor mübarek f1 motoru :kop::kop::kop:
ondan sonra gerçekleri söyleyince hücum!
lütfen insignia yı d segmentinle karşılaştıralım!
nasa da bilim adamı olsanız yörüngeye insignia atarsınız uzay mekiği diye

passat motoru ne? 1.4 tsi, vw'ninin neredeyse her modelinde 1.4 tsi var. hatta jipinde bile. bırak da opel de 1.6 turbo motor kullansın.

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
insanları hem küçük görüyorsun hem saçma örnek veriyorsun senin arabanın farı bozulsa bir daha opel almıycakmısın...!
insignia çok güzel bir araç.evet opel büyük patlama yaptı ama ne yazık ki kriz nedeniyle elinde patlıcakmış gibi görünüyo...!
ne insignia mış arkadaş d segmenti hariç her arabala karşılaştırıldı...
vw nin her arabası aynı diyorsunuz ama adamlar on numara kaliteli malzeme kullanıyorlar niye yap boz gibi oynasınlar göğüslükle kalite desen kalite çokta hoş ve vw ni tebrik ediyorum golf ü 10 15 bin tl pahalıya satıyo sınıfında astra nın fiyatını golf le bir yapsalar kaç tane satılır merak konusu
mercedes bmw audi vw nin mühendisleri hiç birşey bilmiyor bence aldıkları ödülleri opel e verseler daha doğru olur milletin 2500cc 3000cc lik motorla yaptıkları hız 1.4 1.6 la opel yapıyor mübarek f1 motoru :kop::kop::kop:
ondan sonra gerçekleri söyleyince hücum!
lütfen insignia yı d segmentinle karşılaştıralım!
nasa da bilim adamı olsanız yörüngeye insignia atarsınız uzay mekiği diye

sen merak etme, Jetta'ya 100 oktan koydunmu Insignia'yı yer bitirir:)

daha geçen hafta VW bayisindeydim, Passat'taki malzemenin kalitesi başka hangi modelinde var?
sadece Passat kaliteli, Golf-Jetta-Polo daha kötü malzemeye sahip.
yani aynı tasarımı gerektirecek bir malzemesi yok, kaldı ki aynı kalite bile olsa zaten araçların ölçülerinden dolayı kokpitler için farklı farklı kalıp alınıyor, isteseler illa ki oynayabilirler.

"mercedes bmw audi vw nin mühendisleri hiç birşey bilmiyor bence aldıkları ödülleri opel e verseler daha doğru olur milletin 2500cc 3000cc lik motorla yaptıkları hız 1.4 1.6 la opel yapıyor mübarek f1 motoru"
bu kadar basit bir düzmantığa bende aynı şekilde gülerim:kop:
Insignia o motorların yaptığı hızı yapıyor, bu engellenemez.
ama o silindir farkının tek özelliği aynı hızı yapmak değil. sizde bilirsiniz sanırım.
ayrıca BMW (1.3) - Mercedes (1.6) bile düşük hacimli turbo motorlara yöneldiler ki buda bu piyasanın ne kadar canlı ve önemli olduğunu gösterir.

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insignia yı çok beğendim gerçekten. VW' in tüm arabaları birbirine benziyor. Passat direk polonun sedanı ve genişi gibi olmuş. Ayrıca Audi ye de benzetmeye çalışmışlar sanki. Insignia nın tasarımı harika ve benzersiz bence. Çoğu arabadan daha lüks ve Maddi gücüm olsa kesinlikle tercihim Insignia olur. VW fiyatları gereksiz bence 36 binlira olmuş bir 1.4 polo. Tamam sağlam araba ama bir Audi bmw mercedes ' olamaz Tarz olarak.

Fiyatları yarışta bizde varız demek için artırıyorlar ve risk alıyorlar ama bugüne kadar verdikleri güvene güveniyorlar.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. si bu iki araç birbirinin dengi değil.İnsignia opc mi passat cc mi derseniz kuşkusuz insigniadır.

2. si bizim 93 model vectralar, astralar bile hala taş gibi yollarda esiyor.wv nin araçlarına neler oluyor hiç düşündünüzmü?Ayrıca ben arabamı almadan önce passatta düşündüm ve 99-2001 arası passatların %80 i dökülmüş durumda...

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen merak etme, Jetta'ya 100 oktan koydunmu Insignia'yı yer bitirir:)

daha geçen hafta VW bayisindeydim, Passat'taki malzemenin kalitesi başka hangi modelinde var?
sadece Passat kaliteli, Golf-Jetta-Polo daha kötü malzemeye sahip.
yani aynı tasarımı gerektirecek bir malzemesi yok, kaldı ki aynı kalite bile olsa zaten araçların ölçülerinden dolayı kokpitler için farklı farklı kalıp alınıyor, isteseler illa ki oynayabilirler.

"mercedes bmw audi vw nin mühendisleri hiç birşey bilmiyor bence aldıkları ödülleri opel e verseler daha doğru olur milletin 2500cc 3000cc lik motorla yaptıkları hız 1.4 1.6 la opel yapıyor mübarek f1 motoru"
bu kadar basit bir düzmantığa bende aynı şekilde gülerim:kop:
Insignia o motorların yaptığı hızı yapıyor, bu engellenemez.
ama o silindir farkının tek özelliği aynı hızı yapmak değil. sizde bilirsiniz sanırım.
ayrıca BMW (1.3) - Mercedes (1.6) bile düşük hacimli turbo motorlara yöneldiler ki buda bu piyasanın ne kadar canlı ve önemli olduğunu gösterir.

vw nin her modeli için yapılan test sürüşlerinde şu ibareye yer verilir
kullanılan malzeme kalitesi bir üst sınıfa göz kırpıyor...!
bencede insignia nın tasarımı on numara...ama opel in şansızlığı krize denk geldi böyle bir model ama ne olursa olsun bu araca kötü demek imkansız!ama audi a4 le vw passat la ford mondeo la vs vs...kıyaslamalıyız yani sınıfına göre karşılaştırmak daha doğru olur!bmw 5 serisiyle bile karşılaştırıldı yakında bmw 7 serisi mercedes s serisiyle de karşılaştırılsa hiç şaşmam
bu düz mantık olayı için kendine gülsen daha iyi olur sence sadece turbola bu insignia 250 görür denilmişti daha önceki konuda sence bu mümkün mü? eğer mümkünse opel vectra c den sonra hiç birşey katmamış motor teknolojisine çünkü rivayetlere göre 1.6 vectra c 250km hızı görüyor (tabi yersen)gerisini sen düşün;););)

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda neden kimse objektif olarak yorum yapmaz hala anlamış değilim...
vw. kalitesi nerdeeee opel kalitesii nerdeee
vw. nin opelden daha kalitelili olduğunu sokakta 10 kişiye sorsak 7 si vw. der
3 ü opel der.
passat kendini kanıtlamış ve mercedes ayarında bir araçtır..
vw. ler iç tasarımı birbirine benziyor olmasının sakıncası yok kanımca..
en azından vw.de saçma sapan elektronik arızalar çıkmıyor..
ben bir araçta her zaman ilk önce güvenlik sonra sorunsuzluğa bakarım..
insignanın görüntüsü ve iç tasarımı güzel ama zaman zaman saçma sapan elektronik arıza vermesi ,çalışırken göstergelerin gidip gelmesi:Dv.b arızalar çıkınca ,
o arabanın heryeri estetik ve çok seri olması ne fayda eder.
bunlar basit örnekler..
örneğin..
opelin combosu..
vw. caddayy
ikisini yan yana koysanız zaten araç ben buyum diyor..
bu yüzden tartışılmaz das auto derim..

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ü opel der.
insignanın görüntüsü ve iç tasarımı güzel ama zaman zaman saçma sapan elektronik arıza vermesi ,çalışırken göstergelerin gidip gelmesi:Dv.b arızalar çıkınca ,
bunlar basit örnekler..
örneğin..
opelin combosu..
vw. caddayy

feci derecede obkejtik yaklaşmışsınız tebirk ediyorum heleki passat kendini kanıtlamış mercedes ayarında bir araba demişsiniz ya özellikle bu cümleden sonra kesinlikle objektifliğinize inandım.Mercedes nerede Vw nere Allah aşkına.Hiç mercedes test etmemişsiniz olarak görüyorum bu yorumlarınızı okuyunca.Ayrıca nedense halkımızda pahalı olan kalitelidir mantığı var.Gidinde 100.000 km ye gelmiş Golf 4 ün Golf 5 in içine bakın en basiti kapı kolları bile soyula soyula bir hal olmuş.Konuya dönersek passat CC ile İnsignia gerçekten karşılaştırılmayak iki araç.Gerçekten sınıfları farklı.Ama normal passatla karşılaştırılırsa zaten yeni bir model olduğu için insigna her yönden passattan kat kat üstün.Passatın tek öne çıkacağı nokta iç hacim olsa gerek ki buda İnsigna yı tasarlayanların pek umrunda değil çünkü zaten İnsignia yı kişiye özel bir otomobil olarak tasarlamışlar.Yani makam aracı olarak görmeyin.Zevk alınacak bir otomobil.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tüm opelcilere saygılar ve sevgilerimi sunuyorum…bir passat sevdası tutturulmuş öle gidiliyor,passatın motoru iyi olabilir ama lütfen tasarımı güzel demeyin,bir mimar olarak söylüyorum.tasarımdan az çok anlıyoruz,arka kasa ve lambalar bence wv ye yakışmamış çok klasik ve basit.insignianın her cm i bir heykeltraş havası ile ince ince işlenmiş sanki.adamlar tasarım budur demiş resmen.ben burda passat kötü demiyorum oda çok iyi ama lütfen vectrayı ve insigniayıda passatın önünde yerden yere vurmayın.şunuda unutmayın vw nin arkasında audi gibi premium bir marka var öle olmasına rağmen passatı 90 derece çevirip cc,45 derece çevirip jetta yapmışlar nasıl bir tasarım anlayışı anlamıyorum.opel i satıyorlar,BMW alsa opeli bakın neler oluyor,yorumlar nasıl değişiyor.cc diyosunuz övüyosunuz göklere yıldız yapıyosunuz cc ye vereceğim paraya sıfır 3.20 veya 2006 5.20 alırım o parayı cc hiç haketmiyorum.SAYGILARIM VE SEVGİLERİMLE...VW BİRAZ AĞIR ELEŞTİRİ YAPTIYSAMDA VW CİLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM AMA ONLARINDA OLAYLARA AZDA OLSA OBJECTİF BAKMALARINI İSTİYORUM....

Tamamen haklısın doğru söze ne denir:)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
vw nin her modeli için yapılan test sürüşlerinde şu ibareye yer verilir
kullanılan malzeme kalitesi bir üst sınıfa göz kırpıyor...!
bencede insignia nın tasarımı on numara...ama opel in şansızlığı krize denk geldi böyle bir model ama ne olursa olsun bu araca kötü demek imkansız!ama audi a4 le vw passat la ford mondeo la vs vs...kıyaslamalıyız yani sınıfına göre karşılaştırmak daha doğru olur!bmw 5 serisiyle bile karşılaştırıldı yakında bmw 7 serisi mercedes s serisiyle de karşılaştırılsa hiç şaşmam
bu düz mantık olayı için kendine gülsen daha iyi olur sence sadece turbola bu insignia 250 görür denilmişti daha önceki konuda sence bu mümkün mü? eğer mümkünse opel vectra c den sonra hiç birşey katmamış motor teknolojisine çünkü rivayetlere göre 1.6 vectra c 250km hızı görüyor (tabi yersen)gerisini sen düşün;););)

test sürüşü yapanların aldığı parayı ben alsam bende derim.
o taraf para karşılığı test yapıyor ve aracı biraz övüyor, bu taraf para verip araç alıyor, verdiği para karşılığında da aldıklarını değerlendiriyor. hangi taraf daha objektif olabilir?

bahsettiğiniz karşılaştırmalarla ilgili karşılaştırmayı yapan kişiyi suçlayın, Insignia'yı 5 serisine rakip gören biz değiliz :)
180 hp Insignia 250 km görür diyenlerden birisi bendim, çünkü görüyor.
şu mesajı attıktan sonra size video linkini pm ile atacağım.
Ankara'da Insignia sahibi bir abim çekti videoyu.
5.vites 7.000 devirde 240
6.viteste henüz 6.000'e bile gelmeden 247 görüyor.
en son 255 gördüğünü söyleyen başka birisi var ama o video çekmemiş.
Ayrıca Vectra C'nin yapacağı da en fazla 220'dir, o da yokuş aşağı olması lazım.
biz 5.700 devir civarı 200 görmüştük.

3 ü opel der.
bunlar basit örnekler..
örneğin..
opelin combosu..
vw. caddayy

bahsettiğiniz 10 kişiden 7'si lafına katılıyorum.
çünkü halkımızın kulaktan dolma bilgileri yayma ve incelemeden bu bilgilere inanma kabiliyeti çok iyi. zamanında birisi VW Alman arabası, kalite demiş, millet aynı şeyi tekrarlayıp duruyor. (VW kalitesiz demiyorum, herkes kendini bu lafa inandırmış, aracın kalitesini değerlendiremiyor, direk kaliteli diyor)
birde sizin gibi VW'i Mercedes gibi görenler var ki, lafım yok sizlere.

gördüğüm kadarıyla VW'i hiç araştırmamışsınız ve yukarıda bahsettiğim kişiler gibi kulaktan dolma VW kalitesini anlatmaya devam etmişsiniz.
sorun bulmak isterseniz VW'ninde birsürü sorununu görürsünüz. hemde öve öve bitirilemeyen DSG şanzımanı ile ilgili.
youtube'da yolda kalan DSG kullanıcılarının videoları var istediğiniz kadar.
hemde 120.000'lik Passat CC'de bile bu sorun yaşanmış.
D'de gözüken araç nedense gaza basmalarına rağmen hareket etmiyor :D
üstelik TR yollarında da değil, kaymak gibi Almanya yollarında yaşanmış bu olaylar.
Türkiye'de bayiden çıkar çıkmaz hillholder'ı bozulan Passat'ta var.
yani VW'ninde birsürü sorunu var, ama görmek isteyene.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
bir passat abartısıdır gidiyor. araba mercedes oldu. sonumuz hayır olsun.