oPeL coRsa C 3K Jant Yardım...

u3kagiTCi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceLikLe Merhabalar opel ailesine yeni katıldım..

2001 model opel corsa 1.4 comfort 3K (C) araç aLıcam satıcıyLa anLaştım fakat üzerinde stock jantLarı bulunuyor ve aracın LastikLerini değiştirmek gerekiyor...
Bir kaç sorum oLucak bu konuyLa ilgiLi.Aslında bir başLık war sitenizde ama Malesef konu inceledigim kadarıyLa tartışmalar sonucu kitlenmiş..
Aracın üzerindeki stock jantları 15' diye biliyorum çok fazla da bilgim yok sadece stock olduklarını biliyorum.. birazda bahsettiğim başlıktaki saolsun 'skyeye' ın yazdıklarından bilgi edindim..konu başlığı da şu incelemek istersenız..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=5708&page=2

Herneyse çok uzatmadan sorularımı soruyorum;

1- Zamanla jantlarımı değiştiricem fakat suanki jantlarıma uygun spor we arabayı yormucak genişlikte 4 lastik alıcam tabiki şekil olarakta iyi görünmeli ve yoL tutuşu iyi oLmaLı bunun için önerileriniz nedir?
2- En kısa zamanda jantlarımı değiştiricek oLursam kaç inç ve hangi markalardaki jantları önerirsiniz?Direk marka model ve hatta bilginiz var ise fiyatlarını yazabilirmsiniz?Eger 16' jant takmak istersem tabiki lastikde değiştirmek zorunda kalıcam arabanın yaylarını ve amortisörünü kesin değiştirmelimiyim?

Biraz zahmetli olucak ama bilgisi oLan fikirlerini paylaşırsa sevinirim..

:help: :help: :help:

Son düzenleme: