Opel Corsa B bu depo ne deposu ne konur yardım lütfen

kingdown

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araba konusunda acemiyim resimdeki depoya ne konulacağını çözemedim baya azalmışIMG_20230722_174909.jpg

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu depo yanlış hatırlamıyorsam hidrolik direksiyon yağ deposu. Sanırım hidrolik yağ konuluyor.

• Beğen
Tepkiler: kingdown

kingdown

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bu depo yanlış hatırlamıyorsam hidrolik direksiyon yağ deposu. Sanırım hidrolik yağ konuluyor.
Teşekkür ederim.Elimde fren hidrolik yağı var koyabilir miyim yoksa direksiyon için ayrı mı almam gerekiyor

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Teşekkür ederim.Elimde fren hidrolik yağı var koyabilir miyim yoksa direksiyon için ayrı mı almam gerekiyor
Fren hidroliği Dot4 . Direksiyon hidroliğinin kodu ATF III olması lazım. İkisinin viskozitesi , içinde kullanılan maddeler farklı. Eğer dot 4 koyarsanız direksiyon pompasını ya da kutusunu bozabilirsiniz. Benzinlikten herhangi bir direksiyon hidroliği alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kingdown

kingdown

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Fren hidroliği Dot4 . Direksiyon hidroliğinin kodu ATF III olması lazım. İkisinin viskozitesi , içinde kullanılan maddeler farklı. Eğer dot 4 koyarsanız direksiyon pompasını ya da kutusunu bozabilirsiniz. Benzinlikten herhangi bir direksiyon hidroliği alabilirsiniz.
Anladım çok teşekkürler