Arkadaşlar kafam biraz karıştı.. Yardım..?

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamda bazen eps hatası veriyordu ve arada tekleme falan oluyordu.. Bugün bir servise gittim bilgisayara bağladılar hata kodu falan vardı çözdük dedi.. Hata iki defa taradik hata artık yok dedi.. Bu tam olarak ne oldu anlamadim.. Yani bilgisayardan araba sorunu çözülüyor mu hemen yada böyle yapıldı ise bir daha olmaz mi? Biraz acemiyim araba konusunda o yüzden yardım almak istedim bilgi olarak

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamda bazen eps hatası veriyordu ve arada tekleme falan oluyordu.. Bugün bir servise gittim bilgisayara bağladılar hata kodu falan vardı çözdük dedi.. Hata iki defa taradik hata artık yok dedi.. Bu tam olarak ne oldu anlamadim.. Yani bilgisayardan araba sorunu çözülüyor mu hemen yada böyle yapıldı ise bir daha olmaz mi? Biraz acemiyim araba konusunda o yüzden yardım almak istedim bilgi olarak
Öyle hata bağzı hatalar silinir sen yola olup 50 100 km yapınca yani yol yapınca tekrar yakar sanırım arızan bobin yada bujidir

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Valla arabayı çalıştırdım bir sesine bak başka bir sorun var mi dedim baktı yok dedi bende tamam dedim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Valla arabayı çalıştırdım bir sesine bak başka bir sorun var mi dedim baktı yok dedi bende tamam dedim
Biraz bin belli olur

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Biraz bin belli olur
Belli olur derken yine hata mi verir diyorsun. Yani tek çare buji yada bobin değiştirmek mi. Yada bunlar bozuk olsa şuan sorunsuz çalışır miydi yada ses herhangi bir arıza yapmazmiydi?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Belli olur derken yine hata mi verir diyorsun. Yani tek çare buji yada bobin değiştirmek mi. Yada bunlar bozuk olsa şuan sorunsuz çalışır miydi yada ses herhangi bir arıza yapmazmiydi?
Üstad bobin yada bujin arıza yaptı ise bu motor yüke binince yapar tekrar yani uzun km yokuş çıkarken bağzı arızaları sileriz anlık arıza vermiş olabilir diye silinir biraz sürülür araç tekrar verirse o bölümde işlem yapılır biraz kullandıktan sonra yine arıza lambası yanacaktır yani

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Anladım.. Artık yanarsa tekrar arıza ışığı zaten haziranda muanesi var yaparım o dediklerini.. Yağı falan da değiştiririm

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: isyew