opel corsa almayı düsünüyorum yardım edin lütfen

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haramideredeki erdemir opele gittim bugün nebahat hanım yardımcı oldu.corsa active 1.2 easytronic 41.200 fiyat çıkardılar bir kuruşta inmediler.fiyat konusunda esnek olabileceklerini düşünüyordum ama olmadı.başka bir opel bayisine gitmemin bana yararı olur mu acaba?
Merhaba;
Arda Bey' giderek Opelim.com sitesinden İlker Gönderdi derseniz size biraz daha esnek davranacaktır. Eğer farklı bir bayiden fiyat aldıysanız bana özelden bildirir misiniz?

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar bayiden bayiye değişiyor ben sizin yerinizde olsam bütün bayilerden teklif alırdım ben alırken öyle yaptım o zaman için en düşük fiyatı odak opel vermişti bende ordan almıştım çorsa d yi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
vaybe 3 yılda benim araç 33.50den 57 bine çıkmış 95 hp de birde 16 inç jant sunroof ve esp opsiyonlarınıda kaldırmışlar araca bir kere daha aşık oldum:)almışken active alın derim ben alırken yağmur far sensörü ve karartmalı aynayı almamıştık şimdi kendim takmaya çalışıyorum:)

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sıır almyayın arastırın daha yası dolmamıs temız bı araba verın 4-5 bin cebınızde kalsın.