Opel Astra Sport Sonradan "Bluetooth" Takılır mı ?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra Sport Sonradan "Bluetooth" Takılır mı ?

Birkaç güne kadar bende bu konu hakkında bilgi sahibi değildim, arkadaşlar aydınlattılar sağolsunlar :) size tavsiyem kesinlikle cyclone taktırın. Bende sipariş edeceğim araçta bluetooth özelliği olduğundan cyclone taktırmayı düşünüyorum. üstelik tv, video ve geri görüş kamerası gibi özelliklerde mevcut. Cumartesi günü servisi aradığımda 2500 tl fiyat verdiler. Daha detaylı bilgi için Hakan Bey e danışmanızı öneririm :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SahteSahne link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=851.msg15885#msg15885 date=1300196012]
sadece bletoot taktıracağınıza dvd navi taktırın bluetoot ta olur  hem

Fiyatlar nasıl peki ? Ama bildiğim üzere DVD Navi olunca ekran büyük oluyor .. Benim ön konsolda küçük ekran var .. Nasıl değişecek ki , boydan boya mı söküp takacaklar yeni ekranı...
[/quote]
evet yetkili servis yapıyor merak etmeyin... geri görüş kamerası dvd navigasyon tv hepsi oluyor bluetoot... yaklaşık 2000 tl civarı ekrandas 7 ''

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Birkaç güne kadar bende bu konu hakkında bilgi sahibi değildim, arkadaşlar aydınlattılar sağolsunlar :) size tavsiyem kesinlikle cyclone taktırın. Bende sipariş edeceğim araçta bluetooth özelliği olduğundan cyclone taktırmayı düşünüyorum. üstelik tv, video ve geri görüş kamerası gibi özelliklerde mevcut. Cumartesi günü servisi aradığımda 2500 tl fiyat verdiler. Daha detaylı bilgi için Hakan Bey e danışmanızı öneririm :)

Allah allah peki o koca ekranı takmak için ön konsolu nereye kadar değiştiriyorlar .. Gözümün önüne geliyorda sığacak gibi değil .. Alttan mı genişliyor , üstten mi .. Hiç gözümde canlanmıyor  005hihih

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başlıklardan birinde ,sanırım yine hakan beyin paylaşımıydı, fotoğraflarla takılan ve çıkan parçaları annatıyordu. O başlığı bulabilrseniz fikir sahibi olursunuz, hangisiydi tam hatırlayamadım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erdem Bey den Alıntı, Tşkler Fotoğraflar için

taktırmayı düşünen arkadaşlar için küçük ekranın nasıl büyük ekrana dönüştüğünü ve hangi parçanın değiştiğini görmeleri için aracımdan çıkan cd 400'ün orjinal ekran çerçevesini ve çıkan cd sürücüsünün fotoğrafları:

kutunun fotosu:
12032011544.jpg

cd400 çerçevesi:
12032011550.jpg

çıkan cd sürücü:
12032011546.jpg

12032011547.jpg

12032011548.jpg

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrardan teşekkürler paylaşım için, evet sayın sahtesahne bahsettiğim fotoğraflar bunlardı. Yalnız bu navi necvox marka, bence cyclone taktırın.Yinede birbirine çok yakın modeller, seçim sizin.İyi günler...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Tekrardan teşekkürler paylaşım için, evet sayın sahtesahne bahsettiğim fotoğraflar bunlardı. Yalnız bu navi necvox marka, bence cyclone taktırın.Yinede birbirine çok yakın modeller, seçim sizin.İyi günler...
neden cyclone?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında ikisini karşılaştırmam doğru olmaz, çünkü cyclone marka navi yi bir yakınım astrasında görüp inceleme şansı buldum, görünüş ve kullanış açısından çok beğendim. Necvox u ise sadece okuduklarımdan biliyorum, yani gerçekte görüp kullanma şansım olmadı. Cyclone u görüp memnun kaldığım için arkadaşa cyclone u önerdim, tabi bu benim kendi önerim :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neden cyclone ya da neden nacvox sorusunun net bir yanıtı yok aslında :)
her ikisi de astra ile uyumlu ve kronik hata ve problemleri yok her ikisinde de şu an
ben cyclone kullanıyorum :)