Opel Astra Sport Sonradan "Bluetooth" Takılır mı ?

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar .. Sonradan takılan sunrooftan gözümü öyle korkuttunuz ki  ;) Tabi ki haklı olarak  :D benimde aklıma bluetooth düştü .. Acaba alt yapısı var mıdır Sport versiyonlarda .. Taktırmaya kalksam teknik olarak mümkün müdür ? Ve maddi olarak bana ne kadara patlar .. ? Fikri olan var mı sevgili arkadaşlarım ...  ;D

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra Sport Sonradan "Bluetooth" Takılır mı ?

çokta kullanışlı veya olmazsa olmaz birşey değil bluetooth şahsi fikrim ama yinede sen bilirsin..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SahteSahne link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar .. Sonradan takılan sunrooftan gözümü öyle korkuttunuz ki  ;) Tabi ki haklı olarak  :D benimde aklıma bluetooth düştü .. Acaba alt yapısı var mıdır Sport versiyonlarda .. Taktırmaya kalksam teknik olarak mümkün müdür ? Ve maddi olarak bana ne kadara patlar .. ? Fikri olan var mı sevgili arkadaşlarım ...  ;D

Opel in aksesuar sitesinde var.Ben zamanında sorduğumda serviste 800 lira fiyat vermişlerdi.

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
çokta kullanışlı veya olmazsa olmaz birşey değil bluetooth şahsi fikrim ama yinede sen bilirsin..

Eğer bu donanımın bedeli çok yüksek değilse düşünüyorum ciddi ciddi .. Ama sonradan takıldığı için abartılı bir fiyatı varsa vaz geçerim .. Tabi bunlardan daha önemlisi bu sistemin uygulanıp uygulanamadığı ... ?

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
[quote author=SahteSahne link=topic=851.msg15862#msg15862 date=1300194286]

Opel in aksesuar sitesinde var.Ben zamanında sorduğumda serviste 800 lira fiyat vermişlerdi.
[/quote]

Maşallah  :D Siz zamanında sorduğunuza göre bu zamanda fiyat epeyce değişmiştir .. Ama en azından yapılabildiğini anladım .. Bende burada ki servisi arayıp bir fiyat alayım olmazsa .. Acaba bu sistemi entegre etmek meşakkatli bir iş mi ? orayı burayı söküyorlar mı ? Sistem hakkında hiçbir bilgim yok o yüzden size sormak istedim ...

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Benim de 15.000km bakımı başlıklı konumda bluetooth ekipmanı fotoğrafı ve fiyatları ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Benim de 15.000km bakımı başlıklı konumda bluetooth ekipmanı fotoğrafı ve fiyatları ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

Tamam hemen uçuyorum o başlığa  :)

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:

Uçacam Uçmasına da başlığı bulamıyorum .. Link atar mısınız zahmet olmazsa sayın drwaverunner ...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece bletoot taktıracağınıza dvd navi taktırın bluetoot ta olur  hem

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
sadece bletoot taktıracağınıza dvd navi taktırın bluetoot ta olur  hem

Fiyatlar nasıl peki ? Ama bildiğim üzere DVD Navi olunca ekran büyük oluyor .. Benim ön konsolda küçük ekran var .. Nasıl değişecek ki , boydan boya mı söküp takacaklar yeni ekranı...