Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

FB-Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bu ya tam benim zevkim.hem sedan hem beyaz muhteşem yahu.kardeş ALLAH kaza bela vermesin inş. tekerine taş dokundurmasın.gerçekten aracın 10 numara.tabi zevkler görecelidir.ama şu kesinki tam benim tarzım ve hedefimdeki araç.şimdilik g kasa ile idare ediyoruz.inş. elimiz biraz genişleyince neden olmasın Rabbim belki bizede nasip eder böylesini.ama yan çıtaları sökeceğinden bahsetmişsin.valla yapmışsın masrafı takmışın çıtaları hemde süper duruyorlar hiç bozma derim.kazasız belasız günler dileğimle....

Worth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol kardeş yorumların için. kapı çıtalarından bende rahatsız oluyorum. Bakalım eğer araca zarar vermeden sökebilirsem. söktürüp beyaza boyuyacağım.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farı olan yerede c180 lerdeki gibi led yaptır derim boş durmasın hoş olur:)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sormak istediğim bir kaç soru var :)

Corsa d'de sinyal ve silecek kolunu aynı anda çekince menü gibi bir yer açılıyordu.Buradan sinyal sesi şiddeti,12km üzerinde otomatik kapı kilitlenmesi, şerit değiştirme sinyali(1. kademede 3kez yanıp sönüyordu) gibi seçenekler çıkıyordu bunu astra h'ta nasıl ayarlayabilirim ?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallahı var beğeniyorum bence sis farına gerek yok mercekli far olabilir:)

muhlis504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar. Araci stop ettikten sonra motordan 4 5 saniye boyunca bir ses geliyor ve yavas yavas azalarak ses kesiliyor. Bilgisi olan var mi acaba ?