Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet abi ordan söz ediyorum. Bu arada kitapçığı karıştırdıkça kafamda karışıyor. Bagaj kapağını anahtardan açmak için 2 sn basılı tutun diyor ama ben açamadım her seferinde içeriden açmakta uğraştırıcı baya bir çözümü var mıdır ?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet abi ordan söz ediyorum. Bu arada kitapçığı karıştırdıkça kafamda karışıyor. Bagaj kapağını anahtardan açmak için 2 sn basılı tutun diyor ama ben açamadım her seferinde içeriden açmakta uğraştırıcı baya bir çözümü var mıdır ?

Benimkinde yazıyor diye hatırlıyorum ama bir bakayım yinede.Bagaj kapağı anahtarın açma düğmesine basılı tut açılır sonra kaldır elle :D:D camlar açık kalırsa kapama düğmesine basılı tut kapansın camlar :)

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar forumun bu köşesini geç farkettim. ASTRA H sahibi biri larak aranızdayım. ilk astra deneyimim olucağı için yardımlarınzı bekliyorum. aracım 2010 model 1.3cdti 111. yıl sedan . renk metro mavi km 22bin oldu :))

ilk izlenimlerim araç ağırlığı, şekli duruşu ve donanımı ile karizma. bir çok araçta tam donanım istediğinizde 2. el de bile 39-40bin tL civarı uçuyolar. En azından Megane2 ve focuslar da böyle. focusa bir şey diyemem ama megane2 kesinlikle o parayı haketmiyor. ben aracımı sıkı pazarlıkla hatasız olarak 35bine aldım 1 ay kadar önce. şu anda 37bin tl veren var ama aynı ayarda bulamam diye satmıyorum. yakıt olayı şu anda bulunduğum yerin rakımının 1000m. olması ve benim 1km gibi kısa mesafede kullanmam nedeniyle az yüksek gibi. ama uzun yol buldukça depoyu fulleyip ölçüyorum. en son Ankara - Samsun yolunda 100km sabit hızda 18 kuruş gibi bir rakam yakaladım. bundan iyisi can sağlığı :)) aracımla ilgili sorunlarım oldukça burdan paylaşırım. yardım ederseniz sevinirim. Aklıma gelmişken mesleğim Öğretmenlik. 10. yılımı çalışıyorum. sınıf öğretmeniyim. eğer eğitim- öğretim anlamında bir konuda yardım gerekirse seve seve ederim saygılarımla ii paylaşımlar.....

Worth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba... 3cü Opelim. İlk Astram.
2008 Model Opel Astra Essentia 1.3 Sedan...
Birazcık Modifiyeli... Krom kapı çıtalarını söküp beyaza boyayacam çıtaları?
17 Jant. 215 45 17 Lastik
Body Kit arayışlarım devam ediyor...
Eski ve yeni resimleri ekledim kıyaslamayı siz yapın...
YENİLER

ESKİLER

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GErçekten çok şık duruyor. Özellikle siyah folyo kaplama süper durmuş, krom çıtaları nerden aldınız orjialinde varmıydı yolsa siz mi aldınız? ben de arıyorum ama bulamadım..

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba... 3cü Opelim. İlk Astram.
2008 Model Opel Astra Essentia 1.3 Sedan...
Birazcık Modifiyeli... Krom kapı çıtalarını söküp beyaza boyayacam çıtaları?
17 Jant. 215 45 17 Lastik
Body Kit arayışlarım devam ediyor...
Eski ve yeni resimleri ekledim kıyaslamayı siz yapın...
YENİLER

ESKİLER

Worth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tşkler. Krom çıtaları Mersin'de Mermerler Oto Aksesuar var oradan aldım. 1 Seneden fazla oldu fiyatını hatırlamıyorum komple set olaraak aldığım için. ama orjinalinden farkı yok.