Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması (TİTİZ NİKELAJ)

bahadircakir link' Alıntı:
valla tebrik ederim. grafiti aynı mekan aynı...

Rica ederim.

İnşallah bu bilgiler arkadaşımızın işine yarar.

Sonuçta kimsenin haksız bir kazanç sağlama adına bir arkadaşımıza böyle bir muamele yapması hiç birimizin hoşuna gitmez.

Bu bir gün bizimde başımıza gelebilir, başka bir arkadaşımızda bize yardımcı olur  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi denk getirmişsin Mert.

Ürünü 42 liraya alıp kendiniz takabiliyorsunuz (ki bana göre bu tarz ürünler benzer fiyatta olmalı) ama firmaya giderseniz size 250 liraya ürünü satıyorlar + takmak için de ayrıca ücret alıyorlar, işçiliğe de 50 lira desek ortalama 300lira!

Kendiniz 42 liraya takın ya da 300lira civarına size taksınlar! Aradaki fark insafsızca fazla.

Eğer benzer farkları bir ticaret adamı olarak vicdanıma kabul ettirebilseydim yeryüzünde cenneti yaşıyor olurdum, ama sadece maddi açıdan!

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
İyi denk getirmişsin Mert.

Ürünü 42 liraya alıp kendiniz takabiliyorsunuz (ki bana göre bu tarz ürünler benzer fiyatta olmalı) ama firmaya giderseniz size 250 liraya ürünü satıyorlar + takmak için de ayrıca ücret alıyorlar, işçiliğe de 50 lira desek ortalama 300lira!

Kendiniz 42 liraya takın ya da 300lira civarına size taksınlar! Aradaki fark insafsızca fazla.

Eğer benzer farkları bir ticaret adamı olarak vicdanıma kabul ettirebilseydim yeryüzünde cenneti yaşıyor olurdum, ama sadece maddi açıdan!

İyiki denk geldim bu ilana Tolga abi hemen arkadaşı ve forumu uyarmam gerekir dedim paylaşmak istedim.

Çünkü birkaç arkadaş daha fiyat çok iyi bizde burada yaptıralım tarzında mesajlar göndermişti.

Şimdi arkadaşlara tavsiyem internete girebilecekleri bir cihazla bu dükkana gidip fiyat alsınlar, sonrada netten bu ilanı gösterip hesap sorsunlar.

Bakalım bu firma sahibi kem küm etmeden nasıl bir cevap verebilecek.

ghostrider1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com

Evet arkadas ayni yer fakat gitti gidiyordaki ilanda 42tl neyin ne oldugu belli degil 12 parca full set mi ?ayni kalite mi? Ayrica satan kisi aksoytunning diye birisi ben titiz nikelajin sattigini dusunmuyorum yarin konusup detay veririm kaziklanma gibi birsey soz konusu olmasi imkansiz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ghostrider1907 link' Alıntı:
Evet arkadas ayni yer fakat gitti gidiyordaki ilanda 42tl neyin ne oldugu belli degil 12 parca full set mi ?ayni kalite mi? Ayrica satan kisi aksoytunning diye birisi ben titiz nikelajin sattigini dusunmuyorum yarin konusup detay veririm kaziklanma gibi birsey soz konusu olmasi imkansiz.

İnşallah dediğiniz gibidir.

Siz yinede bir görüşün firmayla, ufak bir açıklama rica edin.

Eğer bu parça 42 liraya satılabiliyorsa ortada bir sorun var demektir.

Çünkü 42 TL'ye satan satıcının 6500 ün üzerinde işlemi var ve neredeyse tüm müşterileri memnuniyetlerini belirtmiş. Demekki kusurlu ürünler satmıyor.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert uğur dündar gibisin :)

bence o işte kesinlikle bir gariplik var 42 tl tüm cam çıtaları için çok ucuz geldi tek cam için olsa;

4 cam + 4 kelebeği 2 cam saysan = 6 * 42 = 252TL :)

= opelsizasla'nın 1. yıl dönümü :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
Mert uğur dündar gibisin :)

bence o işte kesinlikle bir gariplik var 42 tl tüm cam çıtaları için çok ucuz geldi tek cam için olsa;

4 cam + 4 kelebeği 2 cam saysan = 6 * 42 = 252TL :)

= opelsizasla'nın 1. yıl dönümü :)

Tüm forum halkının çıkarlarını korumamız lazım Esad, boşuna gece admini demiyorlar bana  :D

Yarın ilan sahibini arayıp öğreneceğim olayın detaylarını, birde dükkanlarının yerini soracağım elden alacağım bahanesiyle  greatt

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

42 tl ye sadece alt taraflar dakı duz cıtalar alınablır bukumlu kısımları 42 tl ye almak  cok zor .ankarada en azından boyle bır fıyat bulamazsınız  42 tl ye alan bırı varmı pekı  yada sız kendınız aldınızmı yanlıs anlasılmasın eger aldıysanız hemen sıparıs verecegım 5-6 adet  hıc olmadı opel servıslerıne satarım  :D havada kaparlar

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

iki resimdeki ilanlar farklı yerde arkadaşların taktırdığı yeri çok iyi biliyorum benim eski mahallem duvarlarında grafiti olan yerde bizim eski halı saha :)
aksoy tuningide biliyorum önceden.güngörende olması lazım yeri.sadece resimi temsili olarak kullanmıştır o kadar.

aksoy tuningin kendi sitesinden baktım bu arada 12 parça krom set 89 euro yani 220 TL
42 lira farklı birşeydir bence

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana da 42 tl pek mantıklı gelmedi o kadar fark olmaması gerekir. arkadaşları bekliyoz bakalım akşam ne yazacaklar. ilgilenen tüm arkadaşlara tşkkrlr...