Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

ghostrider1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com
Arkadaşlar enjoy plus aracıma en çok yaptırmak istediğim ekstralardan biri olan krom cam çitasını bugün yaptırdım.. Yarında inş. cam filmi yaptırıcam..
֖ncelikle cam çitası arabanın havasını inanılmaz değiştirdi kesinlikle tavsiye ederim heleki aracınız beyaz ise cam filmiylede kombine edince harika duracaktır..
Serviste mi yaptırsam,internetten alıp kendim mi yapsam,bilen başka uygun bir yere mi yaptırsam derken forumdan bir arkadaşımızında yaptırdığı yere yaptırmaya karar verdim..
Telefonla konuşup tanıştıktan sonra çok samimi ve babacan tavırlanırı beğendiğim Soner abinin yerine atladım gittim..
Doğduğumdan beri İstanbulda yaşıyorum ama böyle temiz,iyi kalpli,hem alış öncesinde hemde sonrasında sıcakkanlı sevecen kişilere hayatım boyunca rastlamadım..
Soner abinin yanında diğer bir arkadaşı vardı adını şuan hatırlayamıyorum aynı şekilde aşırı pozitif biri..
İşçiliğde onlara yaptırdım tek kelimeyle kusursuz çalışıyorlar zaten 1970 yılından beri türkiyede bu işi yapan biryer genelde toptan çalışıyorlar..
֖nce çitaların takılacağı yeri güzelce temizlediler ve matlaşmasını sağlayan yani kayganlığı gideren (çok daha iyi tutması için) bir spreyle ekstra temizlediler..
ևitaların kendisi çift taraflı bant olarak yurt dışından  geliyor zaten ithal olarak,ekstra olarakta slikon damlatarak işlemi uyguladılar..
15-20dk civarında sürdü ve sağlamlığı o andan itibaren hissediliyordu..
Daha sonra abir alış-veriş merkezine gittim ve şansa beyaz cosmo aracın yanına park ettim :)
İnanın bu fiyata cam çitalarının genişliği şekli parlaklığı arasında pek fark yok..
Gerek fiyat olsun,gerek ürünün kalitesi olsun,gerek işçilik olsun herşey tek kelimeyle kusursuzdu.. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim..
Fiyat : 250 TL (işçilik hariç)
Yer : Titiz Nikelaj

Tel: 0 212 533 90 53
Mail: titiznikelaj@hotmail.com

Ben arkadaşlarımı yönlendiriceğimi söyledim,gittiğinizde referans olarak adımı verirseniz sizin için daha etkili olabilir çünkü abiler beni bende onları aşırı sevdim.
şimdilik birkaç fotoğraf paylaşıyorum yarın cam filmi yaptırdıktan sonra çok daha detaylı fotoğraflar eklerim.
ևağkan KORU
https://twitter.com/cagkankoru

001fvf.jpg

004cmu.jpg

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması (TİTİZ NİKELAJ)

Hayırlı olsun çok şık olmuş aracınız.

Benim aracım cosmo, krom çıtalarda benimkine göre hiçbir farklılık göremedim.

Güle güle kullanın.

Ayrıca paylaşım içinde  thnxx

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel paylaşım Çağkan

o çıtaları orjinallerinden ayırt etmek imkansız, Mert in de dediği gibi fotolarda en ufak bir farklılık gözükmüyor.

güzel paylaşım. fiyatta çok uygunmuş bi zamanlar 1000 TL lerden bahsediliyordu.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gercekten orjinalden farksiz olmus.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabanın havasını çok değiştirmiş, benimde düşündüğüm bir uygulama. Güle güle kullanın, çok güzel olmuş.

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bende düşünüyorum çok güzel olmuş güle güle kullanın  okkk

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

hayırlı olsun guzel olmus enjoy plus ıcın gereklı oncelıklıler arasında cam cıtası bence gule gule kullanın

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

ben kendim yapmıştım o silikonu damlatmadım pişman oldum yazın söküp tekrardan yapıştıracam. Soner bey benimle de sıcak konuşmuştu iyi bir insan söylediğiniz gibi.
Krom çıtalar arabaya sınıf atlatıyor. Daha çok beğeniyosunuz aracınızı.

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Düşünüyorum dedikten" sonra Soner Beyi aradım.Sağolsun çok sıcak karşıladı bende sipariş verdim.Bakalım gelsin kendim montajımı yapacağım, yorumlarımı yaparım :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
senin düşündüğün / yaptırman gereken uygulamaların listesi 2 tane A4 doldurur heralde Doğan :D

Cosmo'dan Enjoy çıkartıp duble A4 donanımı bulmanı dehşetle izliyorum seni Sport seni. (:)