online rekor

22/09/2007 tarihinde online rekor kaç kişi ile kırılır?

• 169 altı

Oy: 8 22.2%
  • 200-250

Oy: 9 25.0%
  • 250-300

Oy: 5 13.9%
  • 300-350

Oy: 2 5.6%
  • 350 ve üzeri

Oy: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

Tekhatıram

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. imzaya yazılan isim soyisim kuralı size saçma geliyor ve siteden nefret etmenize neden oluyorsa, bir daha bu siteye girmeyebilirsiniz... bu sizin tercihiniz...

İmzama isim soyisim yazmak benim bu siteden nefret etmeme neden oluyor diye bir şey demedim ben.Öyle olsaydı yazmazdım.Bir daha okursanız imzasına isim soyisim yazmayanlara ban bile veriyorsunuz buda o kişinin bu siteden nefret etmesi için yeter artar bile demek istediğimi çook iyi anlayacaksınız.Ayrıca ister banlayın ister gidin evine yakalayın adamı bir güzel dövün isim soyisim yazmadı diye beni alakadar etmez ben düşüncemi yazdım ve uyarı aldıgım içinde yazmadım ben o mesajı.Ben opelim.net için yeni üyelerin huzuru açısından düşüncemi yazdım..

uğur ve master, bu forumun kuralları böyle, uyup uymamak sizin bileceğiniz iş.Uymayı seçerseniz başımız üstünde yeriniz var.Uymayı düşünmüyorsanız neden üye oldunuz o zaman?

Ben size bu ne biçim forum kurallarınız var ben buna uyamam bana ters bu kurallar gibi kelimeler yazdımmı ? Her sitenin kuralı vardır tabiki uyacaz.Ben imzaya isim soyisim yazmamanın cezasını ağır buldugumu, bu sitedeki kuralların diğer sitelere göre değişik oldugunu bu yüzden yeni bir üyenin bu kuralları bilmeyeceği bunun için daha hoşgörulu yaklasılması gerektiğini ve forumda yeni üyelere biraz daha saygılı ve hoşgörülü davranılması gerektiğini söylemek istedim.Yoksa benim kurallarınıza söyleyecek sözüm yok söyleyememde...

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Arkadaşlar çok boş bi olayı sayfalarca tartışmışsınız..

Heryerde olduğu gibi bu forumda da kurallar var ve bu kurallar sayesinde bu forum bugün bulunduğu konuma geldi..

Erman'ın uyarılarında ve yazdıklarında ise en ufak bir saygısızlık, hoşgörüsüzlük veya kırıcı bir durum yok.. Güzel bir dil ile arkadaşa yol göstermiş ve haklıda..

Diğer arkadaşlarda haddinden fazla olayı üstüne almış ve konu gereksiz bir polemiğe sürüklenmiş..

Lütfen şu saatten sonra birbirinizin yazdıklarından alıntı yaparak cümlelerin içinden cımbızla laf seçmeyi bırakın..

Konunun özü belli herkes alması gerekeni çoktan almış die düşünüorum..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle şeylere gerenk yok arkadaşlar.saçma sapan bi gerinlik aldı başını gidiyor.her insanın fikirleri bir başkasıyla çatışabilir ama önemli olan bu çatışmaları en kısa sürede bir kenara bırakıp kayda değer yorumları değerlendirmektir.benim fikrime göre önemli olan rekor kırmak değil öncelikli olarak bişiler paylaşabilmek ve dürüst bağlar kurmaktır....

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: abuuuuuuu benim rekor kırılmış

3 kasımda tekrar bekliyoruz arkadaşlar:D:D