online rekor

22/09/2007 tarihinde online rekor kaç kişi ile kırılır?

• 169 altı

Oy: 8 22.2%
  • 200-250

Oy: 9 25.0%
  • 250-300

Oy: 5 13.9%
  • 300-350

Oy: 2 5.6%
  • 350 ve üzeri

Oy: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guinness e girecekmiyiz acep :p

Tekhatıram

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın daha açtığı ilk konuda filozof,felsefe proferörü,insan bilimci kim varsa üstüne gitmiş..Bence çok haklı böyle düşünmekte...

Bence haklısın.Yeni üye kendisini tanıtmadan bir konu açtıgında daha düzgün bir biçimde uyarılabilir.Hiç bir forumda kendini tanıtma zorunlulugu ve imzasına ismini soyismini yazmak gibi zorunlu bir kural yok dolayısıyla o kişide bilmiyordur bunu daha nazik bir şekilde uyarılabilir ama bazılarımız sert bir şekilde uyarıyor buda zoruna gider tabi insanın.Aranızda V.İ.P üye diye birisi varki ben daha doğru düzgün nazik bir mesajını görmedim bir üyeyi küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor nickini vermiyecem.Benim düşüncem budurki şu imzana isim soyisim yazma kuralı çok saçma bunun yüzünden ban bile veriyorsunuz bu siteden nefret etmek için o bile yeter insana.İnternet ile arası iyi olmayan bir üye bu siteye girer girdiğinede pişman olur çıkar.Türkiyede insanların hepsi internet profesoru değil bence kurallarınızı buna göre belirleyin...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence haklısın.Yeni üye kendisini tanıtmadan bir konu açtıgında daha düzgün bir biçimde uyarılabilir.Hiç bir forumda kendini tanıtma zorunlulugu ve imzasına ismini soyismini yazmak gibi zorunlu bir kural yok dolayısıyla o kişide bilmiyordur bunu daha nazik bir şekilde uyarılabilir ama bazılarımız sert bir şekilde uyarıyor buda zoruna gider tabi insanın.Aranızda V.İ.P üye diye birisi varki ben daha doğru düzgün nazik bir mesajını görmedim bir üyeyi küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor nickini vermiyecem.Benim düşüncem budurki şu imzana isim soyisim yazma kuralı çok saçma bunun yüzünden ban bile veriyorsunuz bu siteden nefret etmek için o bile yeter insana.İnternet ile arası iyi olmayan bir üye bu siteye girer girdiğinede pişman olur çıkar.Türkiyede insanların hepsi internet profesoru değil bence kurallarınızı buna göre belirleyin...
sadece sunu dıyebılırım sana; çok yanlıs dusunuyor ve farklı açıdan bakıyorsun

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abi senin bu hallerine bitiyorum yaa..... :D
tam bi kural adamısın ..... :rolleyes:

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum farkındamısınız ama siz de kendinizi tanıtmamışsınız...
Tabii ki farkındayım.. Ama dikkatli bakarsanız ismimi, yaşımı, yaşadığım şehiri ve kullandığım otomobilin markasını görebilirsiniz. Bence bu yeterli!
Ayrıca bu foruma çok sık giriyorum sadece fazla mesaj atmıyor, genelde okuyorum.

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ozan a aşırı tepki gösterilmiş, daha iyi bir dil le forum kuralları anlatılabilrdi...

ozan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gelin şu tartışmayı artık bir kenara bırakılım
insanlar ilk girdiğinde böyle güzel bir siteye nasıl üye olurumun heyecanıyla yeni konu atıp ortaya sonradan da pişman olmasını sağlamak yerine iyi bir şekilde anlatılması doğru olanı göstermesi daha doğru değilmi...bunun en iyi örneğini benden görebilirsiniz.inanın girip girceğine ortaya konu attığına pişman ediyorsunuz...
sizlerden ricam artık bu konu hk.lütfen konuşmayın...hala kendini ispatlamaya çalışmak daha da yanlış.....

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabii ki farkındayım.. Ama dikkatli bakarsanız ismimi, yaşımı, yaşadığım şehiri ve kullandığım otomobilin markasını görebilirsiniz. Bence bu yeterli!
Ayrıca bu foruma çok sık giriyorum sadece fazla mesaj atmıyor, genelde okuyorum.

arkadaşlar gelin şu tartışmayı artık bir kenara bırakılım
insanlar ilk girdiğinde böyle güzel bir siteye nasıl üye olurumun heyecanıyla yeni konu atıp ortaya sonradan da pişman olmasını sağlamak yerine iyi bir şekilde anlatılması doğru olanı göstermesi daha doğru değilmi...bunun en iyi örneğini benden görebilirsiniz.inanın girip girceğine ortaya konu attığına pişman ediyorsunuz...
sizlerden ricam artık bu konu hk.lütfen konuşmayın...hala kendini ispatlamaya çalışmak daha da yanlış.....

Sevgili arkadaşlar, kuralları koyanın ben olmadığımı hatırlatmak isterim.Aynı şekilde forum kurallarına uyulmadığı taktirde mesajların silinmesi veya uyarı alınması gibi durumlarla karşılaşılabildiğini de hatırlatmak isterim.

ozan54, sana uyarıda bulunma nedenlerini izah ettiğimi, mutabık kaldığımızı ve konunun kapandığını sanıyordum...

uğur ve master, bu forumun kuralları böyle, uyup uymamak sizin bileceğiniz iş.Uymayı seçerseniz başımız üstünde yeriniz var.Uymayı düşünmüyorsanız neden üye oldunuz o zaman?Forum kurallarının sonunda (bilmiyorum zahmet edip forum kurallarını okudunuz mu?) "22- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır." diye bir madde var, bu madde hiç dikkatinizi çekmedi mi?ozan54 ile mutabık kalıp kapattığımız bir konuyu uzatmadaki niyetinizi anlayabilmiş değilim...

Sevgili arkadaşlar, her ne kadar tepkiyle karşılaşsam da yeni katılan üyeleri "kendi iyilikleri için" forum kuralları konusunda bilgilendirmeye devam edeceğim.Umarım forum kurallarını ve duyuruları okumak her yeni üyenin yapacağı ilk iş olur.Çünkü bu kurallar sizlere eziyet olsun diye değil, sitenin belli bir düzen ve seviyede kalması için var...

İyi forumlar...

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur;322302' Alıntı:

Bizim için yeterli değil...
O zaman her üye kendi kurallarını kendisi belirlesin, ona göre forumda istediği gibi davransın. biz yöneticilerde bırakalım bu işi. kural uygulamayalım. üyeler kendi kendisine takılsın...
Sizce ne kadar mantıklı?

Aranızda V.İ.P üye diye birisi varki ben daha doğru düzgün nazik bir mesajını görmedim bir üyeyi küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor nickini vermiyecem.Benim düşüncem budurki şu imzana isim soyisim yazma kuralı çok saçma bunun yüzünden ban bile veriyorsunuz bu siteden nefret etmek için o bile yeter insana.İnternet ile arası iyi olmayan bir üye bu siteye girer girdiğinede pişman olur çıkar.Türkiyede insanların hepsi internet profesoru değil bence kurallarınızı buna göre belirleyin...

1. insanları küçük düşürecek davranışlar UYARI SEBEBİDİR...
eğerki böyle bir davranış gördüyseniz lütfen yönetime raporlayın gereğini yapalım...

2. imzaya yazılan isim soyisim kuralı size saçma geliyor ve siteden nefret etmenize neden oluyorsa, bir daha bu siteye girmeyebilirsiniz... bu sizin tercihiniz...

3. Bu ülkedeki her insanın internet PROFESÖRÜ olmadığını bizler de biliyorz.
BU NEDENLEDİR Kİ! kullanıcı üye olurken AKTİVASYON Mail'inde Açıkça bir metin yazıyoruz. O da yetmiyor, üyeliği tamamlandıktan sonra kendisine bir ÖZEL MESAJ geliyor... O mesajda da aynı konu DETAYLICA anlatılıyor... O DA YETMİYOR! Forum Ana Sayfasındaki DUYURU PANELİNDE de konuya atıfta bulunuluyor...

Siz bu aşamaları BİR KALEMDE SİLEREK "foruma üye olan herkes PROFESÖR değil" diyorsunuz. Bende sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum. yapmış olduğunuz bu NADİDE analizinizden dolayı...

Arkadaşlar, bugüne kadar hiçbir şekilde bu tavır kullanmadım ama, şu yazılanlar, tüm EMEKLERİ bir kalemde siliyor ya. Bu sitenin 7000 den fazla üyesi var. hergün düzenli giriş yapan 400-500 üyesi var. her ay düzenli olarak giren 2000 in üzerinde üye var. bunların hepsi bu kurallar SAÇMA ve GEREKSİZ olduğu için mi? yapmayın ya...

eğer sizin için GEREKSİZ ve SAÇMA ise, girmeyin siteye... bunu söylememizi mi bekliyorsunuz? bunu söyleyelim de " aaaa bak yönetici nasıl konuşuyor" demeyi mi bekliyorsunuz...

Uğur;320329' Alıntı:
Yok kime ne faydası olacak, yok kendinizi tanıtın, yok konu açılmıştı zaten.... arkadaş bi hevesle bi konu açıyor ve hemen bunlarla karşı karşıya kalıyor. Açılmışsa ne olacak? Kötü bi konu mu açmış? Sanal ortamda konu kirliliğiymiş, sanki evinin önünü süpürmemiş. Haklı tepki bence...

Mantığınız çok değişik...
Söyleyecek söz, yapacak yorum bulamadım. sizin istediğiniz sanırım ki üyelerin TAMAMEN özgür olması... istediğini yapsın üyeler. biz de forum kurallarını falan silelim... herkes takılsın kafasına göre...

Konu iyi veyahut kötü, tekrar açılması yerine ANA SAYFADAKİ Duyuruların içinde yazdığı gibi veyahut FORUM KURALLARINDA yazdığı gibi "ARAMA" yapmak asıl olay...

tüm bunları es geçip bir konu açmış ozan arkadaşımız, OLABİLİR de devamlı oluyor da. PROBLEM bu değil...

Erman arkadaşımız uyarmış ama ne KÖTÜ BİR DİL var olayda, ne başka birşey... LÜTFEN İLK MESAJLARI tekrar tekrar okuyun...
sonra verdiğiniz tepkilere bakın...

Bu Forumun Kuralları bu forumun işleyişi için var...
siz bunlara uymak istemiyorsanız, yapacak tek birşeyiniz var arkadaşlar...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencde ozan arkadaşımız çok haklı böyle konuşmakta... hak verdim doğrusu... bu arada isim soy isim yazma zorunluluğu getirince otomatikman yaş yazma zorunluluğuda getirilseydi çok daha iyi olurdu...