Öğretmen İçin...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahhh ahhh bende atanabilecek miyim acaba bu sefer...

dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar.

İnşallah atanırsın.Kız kardeşim atandı buruk bir sevinç var içimde.Allah bütün öğretmenlerimizin hakkı olanı versin...

Vaaaaav!

Sabah erkenden kalkıp tıraş olmak hiç benim harcım değil. Sen bir de o saatte foruma takılıyorsun hocam, helal olsun vallaha!

Ben nadasa bıraktığım sakallarımdan cumartesi kurtuldum. :)

Aykan hocam kalkamayacağım diye baya gerilmiştim, malum tatil uyku düzenini mahvediyor ama kalktım ve kestim :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün 2. dönem başı kurulunu yaptık. Daha doğrusu öğretmenler kurulu olmadı. Müdürün fırçalaması kurulu oldu. Bir ara kendisini de fırçaladıklarını söyledi. :) Ona fırça atanlarını da yukarıdan fırçalıyorlarmış. Sonuçta iş en tepeye kadar gidiyor. Herkes birbirine mantığı ile... :)

Umrumda bile değillerdi. Ben doğru bildiğim yolda ilerlemeye devam edeceğim. Öğrencinin davranışı bozuk olduktan sonra başlarım SBS'sine! Akademik başarıyı artırmaya çalışıyoruz. Geçen yıl çok çalıştık. Bu yıl da çalışıyoruz. Sonuç; sıralamada geriye düşmüşüz. :) Nasıl güldüm anlatamam! :)

Bir öğrenci karakter eğitimi almadan, davranışlarını düzeltmeden ondan nasıl başarı beklenir şaşırıyorum. Bir de Gaziantep'teki başarısızlığın nedenini araştırıyorlarmış. Neden bulamayınca da suç öğretmenin oluyor. :)

Fakat çözümü buldum; en az bir dönem boyunca öğrenciler gelmeyecek, anne ve babası gelecek okula. Önce onlar eğitilecek sonra çocuklar. Milli eğitim ise hiçbir işe burnunu sokmayacak.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
4669w.jpg

Bu zımbırtıların adını bilen var mı?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
abi hanıma sordum lisede kullanmış,arma gibi bişi dedi:S

:)

Ben de sordum az önce hanıma. O da rozet dedi. Sonra "Değil" dedi. Biraz durduktan sonra "Bu ne be?" dedi çekti gitti. :dil:

"rozet, arma, fular, baret, balet" diyenleri biliyorum. Bence hiçbiri. Ama ne bilmiyorum. Ve şiddetle merak ediyorum.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde "Alo 147 öğretmen fişleme hattı" çıktı başımıza hayırlı olsun, aşağılanmanın son noktasıdır bu :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bunların üretimini yapan bir sitede "ipli arma" olarak geçtiğini gördüm. Aslında güzel ama iki sözcük olması kabullenilmesini zorlaştırır.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim okulda kullanılıyor ve fular deniyor, gereksiz bir aksesuar, zaten öğrencilerin çoğu takmıyor, taksa da düzgün takmıyor :D