nopel

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiat ic tasarimi biraz guzel yapsa bi de malzemeyi daha kaliteli kullansa punto evo tam alinacak arabalardan

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Evo tasarımı zaten corsa'dan üstün, tabi bana göre, sizi bilemem. Grande punto'dan sonra baya sınıf atladı malzeme kalitesi ve görsel tasarımda.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evo tasarımı zaten corsa'dan üstün, tabi bana göre, sizi bilemem. Grande punto'dan sonra baya sınıf atladı malzeme kalitesi ve görsel tasarımda.

Deri direksiyon var mı bilmiyorum ama benim baktıklarımda yoktu bunun için basit kalıyor direksiyonu. Aracın plastiği direksiyon kumandalarında ve klima tuşlarının olduğu yerde kalitesiz duruyor. Corsa da plastik ama daha ağır ve sade bir duruşu var bence, far anahtarı sinyal kolları falan lüks sınıf araba hissi veriyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri direksiyon var mı bilmiyorum ama benim baktıklarımda yoktu bunun için basit kalıyor direksiyonu. Aracın plastiği direksiyon kumandalarında ve klima tuşlarının olduğu yerde kalitesiz duruyor. Corsa da plastik ama daha ağır ve sade bir duruşu var bence, far anahtarı sinyal kolları falan lüks sınıf araba hissi veriyor.

Deri direksiyon, full cam tavan, arka koltuklarda elektrikli camlar, dijital klima vs...Çok tatlı arabalar var 2013 model üstünde özellikle.

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model corsa araca opel firması nasıl olurda direksiyon yukseklik ayarı koymaz ? o kadar arabayı yaptınız bi tek bi çubuğu ekelmekmi zor geldi. bizim 99 kamyonette bile var direksiyon ayarı. burda amaç nedir neden takoz gibi sabit direksiyon yapmışslar anlamadım gitti. on numara motor araç yapmışsınız. bu direksiyonun amacı ne ?

Benim aracım 2005 model corsa c 1.2 enjoy ve direksiyon yükseklik ayarı var yapabiliyorum nasıl olmaz okuyunca şaşırdım!!!!

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var hocam 2004 Corsa Enjoy.. Sağ altında mandal var indirip aşağı yukarı ayarlanabiliyor. Bu direksiyon yükseklik ayarı opsiyonele mi giriyordu ki o yıllarda?

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var hocam 2004 Corsa Enjoy.. Sağ altında mandal var indirip aşağı yukarı ayarlanabiliyor. Bu direksiyon yükseklik ayarı opsiyonele mi giriyordu ki o yıllarda?

Sanmam hocam olmayanını hiç görmedim görürsem bir ilk olacak :))

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:28 ----------

Kontak anahtarının olduğu yerde 2-3 parmak altında var sanırım yerini bilmiyorlar yada gerçekten yok mu acaba merak ettim doğrusu :)

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Bizim 2006 essentia corsada da yok malesef.