nnt bor power'ı önermiyorum!!

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20.000 km de yani iki yağ değişiminde bir uygulayacakmışsın

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece kaliteli yağ kullanarak başınızı hiç ağrıtmadan aracınızı kullanmanız mümkün
ucuz yağ + katkı toplamda zaten kaliteli bir yağ kadar meblağ tutmaktadır.
fazla km yapmış motorlarda bile kullanılabilecek mükemmel motor yağları bulunmakta ve bunların yatak sesi itici sesi azaltma
conta onarıcı özelliklerinin çok olması nedeniyle yağ sızıntılarını önleme
az buharlaşma yeteneğinden dolayıda çok daha az yağ tüketimi gibi
normal motor yağlarına göre ekstra arttırılmış özellikleri bulunmaktadır.

örnek olarak : mobil1 10w-60 yada mobil1 5w-50 tam sentetik motor yağlarını verebiliriz.

Bu sumu demek oluyor hakan,fazla km yapmis araclarimizda veya yag yakmaya baslayan araclarimizda 10w 60 yag kullanabiliriz

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben boru ekleteli 9-10 ay oldu ancak sanki simdilerde o performans kalmadı gibi arac o günden bu güne askerden olmamdan dolayı 3binkm ancak yapmıstır.

yuxell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bu bor saticisi hiç uslanmicak.daha önce bu konulari tartiştik sen uyari aldin acar bey hala utanmadan gelip burda hiç bir faydasini benimde göremediğim bor powerini övüp duruyosun. Bu ne pişkinlik anlamadim ki. Hem bana para iadesi vs konularda da hiç yardimci olmadin hatta kale bile almadin.kutusu elimde gelip atçam kafaniza o kutuyu.
Almayin arkadaşlar para tuzaği bu başka bişey değil

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben boru koyalı yaklaşık bir yıl pldu. performans taki ufak artışı şimdi ben de göremiyorum. ama sabahları soğuk çalıştırmadaki sıcak çalışma gibi çalışma devam ediyor. ses azalması konusunda ise geriye dönüş var mı bilemiyorum. onu anlamak için yağ değişiminde tekrar bor koyunca bakıcaz artık.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Şanzıman Katkısınıda Aldım Bakalım Onuda Koyacam.Motorda var Bor Katkısı Belki İyileşme Göremedim Motorumun Durumu İyi oldugundan.Ben Sadece Motorda Oluşan Aşınmaları en Aza indirmek Ve Motorun Ömrünü Uzatmak İçin Koydum.

AcarBey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Forum Sakinleri,

Türkiye’nin ilk ve en güçlü tüketici örgütü olan Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD), 15 Mart 2010 Dünya Tüketiciler Günü yıldönümü kutlamasında, tüketiciler için “beğenilen markayı ortaya çıkartan ve yücelten” İcra Kurulu Başkanımız Sn. CAFER AKIN’ı “Altın Adam Ödülü” ile onurlandırma ve tüm tüketicilere duyurma kararı almıştır.

Altın Adam ödülü, hiçbir şekilde ücrete tabi değildir. Tüketicilerin iradesiyle verilmiştir.

TTKD seçici kurulun bu konudaki gerekçeleri aşağıdaki gibidir:
1- Firmanın derneğe ulaşan 25.000 şikayet arasında en az veya hiç şikayet almaması.
2- Sektörde rakiplerine oranla özelliği olan performans ve güç sağlaması, bu açıdan da tüketiciler lehine hamle yapmış olması dır.

Bu ödül ile birlikte BORPOWER'a verilen sertifika ile TTKD “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosunu da ürün ambalajlarımızda ve tüm görsel çalışmalarımızda kullanıma açmıştır.

Bu gurur verici olayı siz değerli forum sakinleri ile paylaşır, saygılarımızı sunarız.

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben calibramda kullandım. Hatta kullanmadan öncede burada konu açmıştım bıktım bu lifter sesinden diye. Ben yağ değişimine yetişemedim, yağ değişiminden 3000km sonra sadece bor kattım. İzlenimlerim; kış gelmesine ve lifter sesi bariz artmasına rağmen katkı sonrası bayaca azalma oldu. maksimum 3. viteste çıktığım 1 km uzunluğunda bir yokuş var şuan hala 4. viteste çıkabiliorum. Ortalama yakıtımda ciddi azalma oldu. İstanbul-İzmir arası 100km de 6.5 lt ortalama ile gidebildim. Ortalama hızım 110km olmuş vede araçta 2 kişi full bagaj. Yani şimdi işe yaramadı desem yalan söylemiş olurum...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu ürünü kullanmış birisi olarak ve hatta aylarca araştırmadan sonra vaadlere inanan birisi olarak şunu net olarak ifade ediyorum ki bundan sonra tereddütte kalmış arkadaşlara faydası olsun;

Bu ürün tamamen ticari sahtekarlıktır. araca hiçbir olumlu katkısı yoktur. hatta aracınızın zaten bir problemi yoksa sağlam motorunuza dahi zarar verebilir. bu nedenle aracınızın bakım zamanı geldiğinde mobil 1 veya ona denk gelen kaliteli ve birinci sınıf yağları kullanın. zaten ne ses kalır nede başka bir problem.

Eğer aracınızda mekanik bir soru varsa ufacıcık bir ürünün bu problemi çözmesini nasıl bekleyebilirsinizki? yağ yakan yada yağ eksilten bir aracın bunu yapmasına nasıl engel olabilir?

Yada şöyle diyim aracınızda bir sıkıntı yokken bu ürünü koydunuz diyelim, sıkıştırma değerleri değişince ve araç daha çok kopresyon ürettiğinde oradaki aşıra basınca maruz kalan yağ nereye gidecek? keçelerden kaçıracak. durduk yere hasar açacaksınız. ve bu sefer sürekli bu ürüne tabi olacaksınız.

Böyle safsatalara bence fazla rağbet etmeyin. kaliteli yağ koyun ve yağınızı 7500-9000 km de değiştirin. bujilerinizin bakımını ve filtrelerinizin değişimini zamanında yapın zaten mutlu mesut binersiniz arabalarııza.

Bütün dünya bilmiyo ama ne hikmetse bizim Türk mucit 50 TL ye mucizeler vaad ediyor:D hayal satıyorlar hayal. ve bizşerde inanmaya ihtiyaç duyan varlıklar olduğumuz için inanıyoruz. tıpkı kellerin saç çıkarma ürünlerine rağbet etmesi gibi. kel olup laçla saça kavuşanını gördünüzmü? aynı hesap işte;)