Nissan Almera'yı nasıl bilirsiniz??

jazzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nissan benimde favorilerim arasında bir araç. Ancak belirtmek zorundayım ki astra'dan sonra Nissan sana farklı gelebilir.Alman arabalarının kendine has sert ve kemikli yapısını hiçbir Japon arabasında bulamazsın.Kullanılan plastik malzemelerin kalitesi olsun koltuk yapısı yada sertliği olsun astra dan farklı gelecektir. Kötümüdür kesinlikle değildir sadece alışmak lazım..1985 yılında Nissan Türkiye pazarına Çukurova Holding tarafından ilk ithal edildiğinde Nissan Sunny dizel bir araç almıştı babam turbosu bile olmayan 1.7 litrelik bu dizel motordan inanılmaz düşük yakıt değerleri görüp şaşırmıştık uzun bir süre.Malzeme kalitesi ve bütün olarak araç kalitesi de bizi çok memnun etmişti.Uzun yıllar severek kullandık..Almera'ya gelince bence yeterince lansmanı yapılamadığı için Türk tüketicisi bu aracı tanımıyor.Bu yüzden de piyasada ikinci el değeri düşük gidiyor..Benim şahsi fikrim, sende bir gün bu aracı satmayı düşüneceğine göre şimdiden uygun bir fiyatla almanı öneririm.19500 bence çok fazla 17500 olmalı derim.Tabi bu benim şahsi görüşüm..Şimdiden hayırlı olsun diyorum..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşlı ve yorgun bir arabayı verip genç,daha fazla donanımlı ve az kullanılmış bir araç alıyorsun.üstelik fiyatıda güzel.bence kaçırma..ayrıca ön göğüsteki kocaman ekranlarıda çok çekici duruyor