Bu araç nasıl arkadaşlar ?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi bilmiyorum ama nette E46 kasa diyorlar sanırım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...yasiz,tertemiz-2005-bmw-3.16i-174045563/detay

her gün yeni bir araca sarıyorum... arabayı büyültelim dedik sedanlara baktık, sonra dedim garaja giriş çıkış sorun olur yine HB bakalım astra HB lere yöneldik ama bugün trafikte dikkatimi çekti duruşu gidişi çok tatlı geldi... belki eskidi ama ne de olsa "aşk üç harflidir; BMW" felsefesinden yola çıkarak sizlerin görüşünü almak istedim. LPG uyumu, bagajı, servisi, kronik sıkıntısı nedir ne değildir? binen, kullanan, gören, alan, satan arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsayi almadan once 2001 lere falan bakmistim, 1.6 kasaya az geliyor cok yakiyor yazmis herkes. Bi de eski bmw almak evi sanayiye tasimaktir yorumlarini falan gorunce vazgectim. Ki dogruluk payi var, genelde bu tur arabalari gencler kullanip omrunu iyice azaltinca satiyor. Bu arada bilindigi gibi bmw parcasi pahalidir. Astra J cikar bu fiyatlara ama lpgsiz binilmez, malum lpg de sikintili. Dizel leon bakabilirsiniz. Cok tutulmadi ama Skoda Rapid var. Golf da cikabilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e46 kasa hayallerimi hala süsleyen araçtır. 3 senedir iyi prim yaptı.
3.16 değilde 3.20d olsa gözünüz kapalı alın derdim. 3.16 hem yürümez hem keyif vermez. arkadan iyişin keyfini alamazsınız. he alınmaz mı alınır. binilir çok bir beklenti yoksa performans olarak gayet iyi arabadır. adam akıllı bir ekspertiz ile sorun çıkartacağını sanmıyorum. e30'lar bile canavar gibi geziyor patlamadıkları nokta kalmamasına rağmen...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.20d lerin vergisi ne civarlarda acaba? :rolleyes:

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamda 96 vectra vardı 2.0i GLS söverdi sürekli vergi sistemine :D
daha sonra bi kanun çıktı düşmüştü gerçi ama yine de yüksekti diye hatırlıyorum...

şimdi biraz baktım da eğer bir indirim yoksa 9 yaş 2.000 cc araç vergisi yıllık= 1080 TL (ocak/temmuz 540 TL)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
babamda 96 vectra vardı 2.0i GLS söverdi sürekli vergi sistemine :D
daha sonra bi kanun çıktı düşmüştü gerçi ama yine de yüksekti diye hatırlıyorum...

şimdi biraz baktım da eğer bir indirim yoksa 9 yaş 2.000 cc araç vergisi yıllık= 1080 TL (ocak/temmuz 540 TL)

Kasko değerinin %5 i alınca, aracın vergisinden düşük olamaz. Olursa 1 alt dilime inersin o kadar.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilan sahibinin yazdıkları hiç samimi gelmedi. oldum olası çok yazı yazılan ilanlardan korkmuşumdur.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç için belki değil ama hakkaten ilk sahibinden olnaları da var denk geldi.. adam tüm kaydu kuydu tutmuş resmini çekmiş...
off ne zor yahu seçenek çok olması... bütçe maksimum 45.000 TL...
2004-2005 BMW lpg li mi?
2010 ve üzeri dizel başka markalar mı... (Focus, Astra, Corolla, 301, C-Elysee vs.)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilan sahibinin yazdıkları hiç samimi gelmedi. oldum olası çok yazı yazılan ilanlardan korkmuşumdur.
Aciklama duzgunse cok yazi daha iyi aslind. Ben eski aracimi satarken herseyi acik acik yazdim sirf bu yuzden adam guvenerek geldi ve satilmaz denilen chevrolet 2.gunde gitti.

Edit: bu ilandaki yazida hikaye anlatilmis benimki oyle degildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:20 ----------

bu araç için belki değil ama hakkaten ilk sahibinden olnaları da var denk geldi.. adam tüm kaydu kuydu tutmuş resmini çekmiş...
off ne zor yahu seçenek çok olması... bütçe maksimum 45.000 TL...
2004-2005 BMW lpg li mi?
2010 ve üzeri dizel başka markalar mı... (Focus, Astra, Corolla, 301, C-Elysee vs.)
Yasin kucuk olmasi daha iyidir bence. Ama astra h lara cok para istiyorlar. 2005 modeller 30000 tl mesela.