Nedir bu Müslüman bir Ülkede

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vee sonunda Hüseyin Üzmez denen o şahsiyet serbest bırakıldı, zaten herşey bunun içindi...:mad::mad::mad::mad::mad:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vee sonunda Hüseyin Üzmez denen o şahsiyet serbest bırakıldı, zaten herşey bunun içindi...:mad::mad::mad::mad::mad:

aynen dediğin gibi herşey bunun içindi.. eğer hakim adli tıbbın raporuna itibar etmeyip serbest bırakmasaydı, bu topicin ana konusu olan kanuni düzenleme ile serbest kalması sağlanacaktı.. artık kim tutabilir ki bu sapığı? arkasında hökümet var...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
minareyi calıyorsan camide bir cemaateen birileride tanıdıksa o minarenin kılıfı cabucak hazırlanır kimsenin ruhu bile duymaz.duyanlarında dilini keserler.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=105326&cat=140&dt=2008/10/28

evet malesef bu mahlukat aramızda! bir zanlının tutuksuz yargılanmak üzere salıverilmesi demek, o zanlının insanlar ve çevresindeki diğer unsurlar için tehlike arz etmemesi anlamına gelir. biraz suçun basitliğiyle alakalıdır.

bu kansız mahlukat da salıverildikten sonra ilk fırsatta bu ve benzeri suçlara tekrar karışmayacağı için, suç potansiyeli olmadıgı için serbest bırakılmıştır.

o hakime, o adli tıbba, bu herifin salıverilmesinde emeği gecen herkese burdan...

herifin nası arkası varsa işte... bunların hoca efendilerinin yıllardır ektiği tohumlar sayesinde işte... sadece siyasi kurumlar değil, adli kurumlar, polis teşkilatı ve askeriyenin de bi kısmında çok büyük ajanları var. ektikleri tohumlar gayet iyi filizlendi ve kök saldı. kanser butun ülkeyi sarıyor. artık bu ülkeyi kemoterapi mi kurtarır yoksa ötenazi mi?

vah ki vah...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba Hüseyin Üzmez'in bir tane yazısını okudunuz mu??

çok severek okuduğum bi yazardı. böle bişe yaptığına hiç inanamamıştım.

yeni yazılarını heyecanla bekliyorum...

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba Hüseyin Üzmez'in bir tane yazısını okudunuz mu??

çok severek okuduğum bi yazardı. böle bişe yaptığına hiç inanamamıştım.

yeni yazılarını heyecanla bekliyorum...

sorunuz ortaya mı bana mı bilemedim. ama kendime pay çıkardım.

o zanlının hiç yazısını okumadım. tarafsızlıkla okumak ve değerlendirmek de lazım. tabi bu ayrı bi konu...

ama dava olan hukuki olaya da aynı tarafsızlıkla bakıldıgında çok acı gerçekler görüyorum. ayrıca yazardan sapık olmaz diye de bi kanun yok. sapıklık öle sapık bişi ki ummadığınız kişilerin ummadıgınız geçmişlerinden veya kişisel bozukluklarından kaynaklanabiliyor.

umarım adalet yerini bulur. hepimizin dileği bu olsa gerek...

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunuz ortaya mı bana mı bilemedim. ama kendime pay çıkardım.

o zanlının hiç yazısını okumadım. tarafsızlıkla okumak ve değerlendirmek de lazım. tabi bu ayrı bi konu...

ama dava olan hukuki olaya da aynı tarafsızlıkla bakıldıgında çok acı gerçekler görüyorum. ayrıca yazardan sapık olmaz diye de bi kanun yok. sapıklık öle sapık bişi ki ummadığınız kişilerin ummadıgınız geçmişlerinden veya kişisel bozukluklarından kaynaklanabiliyor.

umarım adalet yerini bulur. hepimizin dileği bu olsa gerek...
tabiki adalet yerini bulsun. temennim bu. ben yazılarını takip eden biriyim. böle bişe yapacağına inanamadım gerçekten..

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben vaktiyle hem yazılarını okumuştum hemde nasıl birisi olduğunu araştırmıştım. Çünkü gerçekten ilginç biridir. Aslında onu tanıdığını iddia edenlerinde farkında olmadığı özellikleri vardır bu adamın.

Bir defa türkiyedeki ilk militarist ve militan islamcıdır. Konuşup tartışmaktansa vurmayı kırmayı daha evla sayar.70lerde Erbakanın kayserideki,konyadaki,manisadaki silahlı mücahid kamplarında silah eğitimi vermiştir.Şeriatı, özellikle cezai yaptırıları nedeniyle talep etmiştir.El kesilmesini, kafa kesilmesini ve recmi müthiş demagojik bir üslupla ballandıra ballandıra çok anlatmıştır. Öylesine kötülük dolu karakterler hayal edip yazar ki ; yazdıklarını okuyanların hak vermesini ister. Okuyucunun çoluğu-çocuğu üzerinden örneklemeyi pek sever.

Zaten bir grup "mücadele erbabı" dışında herkes ya ajandır; yada kendilerini türlü türlü oyunlarla yok etmek isteyen laik-kemalist-pantürkist-ülkücü-sionist-emperyalist-vatikancı-abdci ve benzeri sıfatlardaki dinsiz din düşmanlarıdır.Etraf bunlarca sarılmıştır, müslüman kuşatma altındadır, gün laf-ı güzaf günü değil cihad-ı ekber günüdür.

Yazılarında hep hikayeler vardır. Başrolede olanca narsistliğiyle kendini koyar. Hapishanede gardiyana öyle bir cevap vermiştir ki gardiyan mosmor olmuştur; kendisiyle tartışmak gafletine düşen dinsiz jandarma üsteğenine öyle bir söz söylemiştirki adacağız sinirden ve hırsdan etrafındaki askerleri tokatlamıştır; Türk-islam sentezinden dem vuran ve demokrasiyi öven mhp vekili mehmet gül"e öyle bir laf geçirmiştir ki mehmet gül kıpkırmızı olup kaçmıştır falan..

Alayı yalan dolandır anlattıklarının. Yaptığını iddia edip yazdığı şeyleri gören,duyan,şahid olan bi allah kulu henüz görülmedi.

6 kurşunla vurup öldü diye bıraktığı ahmet emin yalmandan her fırsatta bahseder. Hapishanede kaldığı 10 yılı 30 yıldır anlatır. Çok bilgilidir hazret, bir laf koyar altı ay etkisinden çıkamazsınız. Hukuk fakültesini birinci bitirmiştir ama okulun bundan haberi yoktur..

Heryerde anlatıp övündüğü şeylere, 14 yaşındaki çocuğa yaptıklarınıda anlatır artık..

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu Milletin Gururuyla Oynuyorlardı, Şimdi Şerefiyle oynayabiyeceklerini zannediyorlar...Çıkarsınlar bakalım yasalarını, Yazık Çok Yazık...Bu arada üzmez torunum yaşında bi kız dedi çocuktan için ama evli olduğu kadında 26 yaşında ve oda torundan biraz büyükmüş sanırım...kendi 74 ü devirmiş bi fosil olunca...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şeriat yanlısı olan kişiler kanun önünde suçlu bulunurlarsa aynı fikirleri savunabilecekler mi?