Nedir bu Müslüman bir Ülkede

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sübyancı bunlar. Neden hükümet bu tip bir kanuna acilen ihtiyaç duyuyor ki? Vatandaş bunlara artık ufak geliyor galiba. Böyle terbiyesizlik olur mu ya? Sen kalk ufacık, parmak kadar bir çocuğa tacizde bulun yetmedi tecavüz et, ailesi şikayetci olmazsa sorun yok de. O çocuğun hayatı boyunca yaşayacağı travmayı kim telafi edecek. Hükümet mi? Kanun teklifini veren milletvekilleri mi? Bu mu vicdan, bu mu hak, bu mu adalet? Ayıp ya. Madem kuldan utanmıyorsunuz o zaman Allahtan korkun be. Tabi içinizde Allah korkusu kaldıysa.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığı görünce gerçekten çok şaşırdım. Müslüman bi ülke olduğumuzu yeni hatırlamışız...

her okuduğum haberede inanmıyorum. kaynak bile yok. olmasa bile tahmin edebiliyorum zaten... kartel:D:D bunları biliyosunuz. kargaşa hep bunların işine gelmiştir. bu yüzden fütursuzca eleştirmeyi karalamayı, çarpıtılmış haberler vermeyi marifet bilirler...

yasayı savunmuyorum yanlış anlamayın, eğer böle bişe gerçekten gündeme geldiyse bunun savunulacak bi tarafı yok... bizim milletimizde kadına erkekten daha fazla önem verilmeli...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığı görünce gerçekten çok şaşırdım. Müslüman bi ülke olduğumuzu yeni hatırlamışız...

her okuduğum haberede inanmıyorum. kaynak bile yok. olmasa bile tahmin edebiliyorum zaten... kartel:D:D bunları biliyosunuz. kargaşa hep bunların işine gelmiştir. bu yüzden fütursuzca eleştirmeyi karalamayı, çarpıtılmış haberler vermeyi marifet bilirler...

yasayı savunmuyorum yanlış anlamayın, eğer böle bişe gerçekten gündeme geldiyse bunun savunulacak bi tarafı yok... bizim milletimizde kadına erkekten daha fazla önem verilmeli...

Böyle bir konunun gündeme gelmiş olduğunu Adalet bakanı kendi ağzıyla söyledi zaten.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yasa uygulansın opera sanatçısı tecavüz ettiği çocukla evlensin.tam bi iğrençlik:(umarım sadece basit bi insanın kafasında çıkıp zamanla eriyip giden bir laf olarak kalır...

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha neler duyacağız bakalım yuh yani:mad:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık suç işlemek işleyenin yanına kar kalcak, yoldan çıkmış kötü zihniyetli insanlara güneş doğcak, kızımızı, eşimizi,kız kardeşimizi, annemizi yolda dolaştıramıycaz..bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir düşünce. hak adelet bu mu?bizler mi çok susuyoruz bunlar mı çok konuşuyor. sadece şunu diyebilirim; bugünlerde bile sokaklarda bir olayla karşı karşıya kalmadan yürümek şansken, çok yakın bir gelecekte bu şekilde giderse bu bile imkansız olcak. gelecekten korkar oldum artık

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadaşlar demiş ki " DAHA NELER DUYACAĞIZ BAKALIM" ...

buyursunlar efendim, rezalette son perdedir kendileri ;

Bursa'nın Mudanya ilçesinde 26 Nisanda düzenlenen operasyon kapsamında, Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesinde tutuklu yargılanan Yazar Hüseyin Üzmez (76) tarafından “cinsel istismara” uğradığı iddia edilen 14 yaşındaki kız çocuğuyla ilgili İstanbul Adli Tıp Kurumunun, “beden ve ruh sağlığının bozulmadığı” yönünde rapor verdiği bildirildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10222670.asp?gid=229&sz=20888

Yani deniyorki haberde; sayın üzmez denilen kişiliksiz "öyle bir tecavüz ederki çoluğa-çocuğa sağlığını bozmaz,psikolojisini mahvetmez, hayatını karartmaz , kimsecikleri ÜZMEZ .. Ve bunuda adli tabip olacak, doktor olacak muhterem zevat onaylar...

yuh ki ne yuhhh.. yakında bunun gibiler tarikat evlerinden çıkıp, ilköğretim okullarının kapılarında kamp kurup, pusu atarlar.. nasılsa allah-kitap diyerek yapıyorsan cezasıda yokmuş..

vahh ki ne vahhh...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes böyle söylüyor, herkes şikayetçi... İçinde bulunduğum tüm mikro gruplar aynı şeylerden muzdarip..

E, peki kimler verdi bu düzene oyları kuzum? Ben vermedim, sen vermedin, o vermedi, bu da vermedi..

Artık ciddi ciddi merak ediyorum, nerede bu %47???

Kendin söylemişsin mikro gruplar diye..Bi in bak bakalım Anadoluya..Konya'ya, Çorum'a, Kastamanu'ya Vs. Dolaş kahveleri dükkanları C kesimi..Bkaalım onlar ne diyor?
Belki aradığın o % 53 ü bulabilirsin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.............................Yani deniyorki haberde; sayın üzmez denilen kişiliksiz "öyle bir tecavüz ederki çoluğa-çocuğa sağlığını bozmaz,psikolojisini mahvetmez, hayatını karartmaz , kimsecikleri ÜZMEZ .. Ve bunuda adli tabip olacak, doktor olacak muhterem zevat onaylar...
Allah vermesin ama bu yönde rapor düzenleyen kişinin ailesinden birinin başına böyle tatsız bir olay gelse aynı raporun altına " BU TECAVÜZ NETİCESİNDE ÇOCUĞUN SAĞLIĞI VE PSİKOLOJİSİ BOZULMAMIŞ OLUP HAYATI DA KARARMAMIŞTIR" diye imza atabilir mi? Bunun anlamı; " çocuk bu işten memnun kalmış olup sanığa teşekkür borçludur" şeklindedir.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu dünya nası bi dünya bu memleket bu millet nasıl bişey oldu ben anlamıyorum resmen yaratıklara döndük ya Tv ye bakıyosun transseksüeller , homoseksüeller prg yapar olmuş , haberlere bakıyosun birileri 13-14 yaşındaki çocuklara musallat olur hale gelmiş , diğeri 4 aylık bebege bile bilmemne yapılmış , öte tarafa bakıyosun biri çıkmış kocasını üst katta aldatmış , digeri 80 yaşındaki kadına tecavüz etmiş, öteki yalacı , beriki dolandırıcı bu ne ya valla kafayı yiyecem etraf it çakal serseri dolu birileride çıkıyo yok %47 yok %53 bu ne ya ?!?:mad::mad::mad:
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama sapıklık diz boyu ne %47 tanıyo ne %53 !!!
bu gün onaysa yarın sana al işte bak sapkınlık ne makam ne mevki dinliyo milletin gözünü et bürümüş ya :mad::mad:
Bu gün gezin abicim netten haber bültenlerini Adamlar Resmen senin sapıgın kötü benim sapığım iyi mantıgına getirmişler işi ya sapık işte bunu iyisi kötüsümü var sağcısı solcusu türbanlısı türbansızımı var sapık sapık daha varmı ötesi yaaa ?!?
Ya hani sokakta yada alışveriş merkezinde hani şeker bi bebiş görsen aaa ne şeker deyip sevmeye korkar olduk ya yakında millet kardeşini oğlunu kızını yiğenini sevemez olacak bu ne ya HAni derlerdi ya "başımıza taş yağacak" diye valla o hale geldik bu nedir ya
Allah belalarını versin ya ister %47 olsun ister %53 olsun istersen % bi milyon olsun farketmez abicim Bu sapıkların bu sapkınların Topunun Allah belasını versin