necvox marka tavsiye eder misiniz?

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün benim hoşuma gitti en son 1.200 e bıraktılar ürünü. ama kafama takılan tek bişey var ürün ün markası necvox ve millete sordugumda geneli marka olarak iyi degil hemen bozuluyor gibisinden laflar söylediler sizce ürünün markası nasıl bi sıkıntı yaratır mı veya bildiginiz daha iyi bi marka varsa onu araştırayım.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI MEDIACAR GÜVENCESİ ALTINDANDA OLUP 2 YIL GARANTİLİDİR ÜRÜN TESLİMATINDA 150 TL DEĞERİNDEKİ GERİ GÖRÜŞ KAMERASI HEDİYE EDİLECEKTİR.

-7 HIGH DEFINATION TFT LCD 16:9 DOKUNMATİK EKRAN
- 800*480 ÇÖZÜNÜRLÜK
-PIP-PICTURE IN PICTURE ( EKRANI İKİYE BÖLEBİLME)
-VIRTUAL CD CHANGER ( DAHİLİ HAFIZAYA 6 ADET MÜZİK CD' Sİ KAYDEDEBİLME)
-GELİŞMİŞ DUAL ZONE ÖZELLİĞİ
- GÜÇLENDİRİLMİŞ TV TUNER
-DVD/ VCD/ DIVX/ CD/ MP3/ MPEG4/ CD-R/ WMA/ JPEG
- FM / AM RDS 'Lİ RADYO 24 KANAL HAFIZA
- 4X 45 W SES ÇIKIŞ GÜCÜ
- 1 A / VGİRİŞ (1 VIDEO 2 SES) 1 A / V ÇIKIŞ (1 VIDEO 4 SES )
-SUBWOOFER ÇIKIŞI
-7 DEĞİŞİK EQ MODU
-DAHİLİ GPS NAVİGASYON
- BLUETOOTH HANDSFREE ( ÖZELLİĞİ İLE CEP TELEFONUNUZA GELEN ÇAĞRILARI EKRANDA GÖREBİLİR,CEVAPLAYABİR VE CEP TELEFONUNUZDAKİ MÜZİKLERİ ÇALABİLİRSİNİZ)
-USB BAĞLANTISI
-IPOD KONTROL EDEBİLME ÖZELLİĞİ
-DİREKSİYONDAN KUMANDA VE YOL BİLGİSAYARINA TAM UYUM
-UZAKTAN KUMANDA
-TÜRKÇE OSD MENÜ
-GERİ VİTES KAMERASI
-EKRAN LOGOSU YARATABİLME
-VOLTAJ KONTROL EDEBİLME
-FARKLI TUŞ TAKIM RENK SEÇENEĞİ
-KIZIL ÖTESİ BAĞLANTISI (OPS)

Ekli dosyalar

• 27501706kso.jpg
    27501706kso.jpg
    22.1 KB · Görüntüleme: 55
  • 275017069sv.jpg
    275017069sv.jpg
    23.1 KB · Görüntüleme: 45

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin yerinde olsam o paraya daha iyi seyler bakardım hocam.Dvd+Tv Li Monitor TeypLer var mesela bakmanda yarar var.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede cylong var 2 yıl oldu tık yok sadece navigasyonu yülerken ekranla fazla bastırdığımdan ekranı deyiştirdim calibrasyonunu bozdum işçilik dahil 150 tl verdim oda benim hatam senin gösterdiğin cihazı bilmiyorum bendeki cihazın içi samsung işlemci olarakta windows 5 proğramı yüklü vallaha cok menmunum dediğim gibi ilk modelli benimki

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi olaya bilimsel yaklaşmak lazım bence verilerle necvoxu getiren essegrup essegrup jbl in türkiye distiribütörü adamların ismi var o markanın arkasında kefiller yani kötü bir şey getirtipde satıcaklarını sanmam.. ayrıca essegrup avt yide getirtiyor vestellede anlaşma yapdılar yani necvox u getirten gurup öyle mahalle arasındaki bir firma değil büyük ibr şirket ve araba müzik sistemlerinde uzman tecrübeli bir gurup..

ama fiyatını bir araştır derim bana biraz pahalı geldi..

speed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir yanlış olmasın bende araştırdım bu ürünü fiyatı 2000 tl civarındaydı. Bence fiyat gayet makul. Markasına gelince zaten başka markada yok benim bildiğim. Sadece bu markanın var.