Ne diyebilriim ki...

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde corsayı aldığımda başıma bi olay geldi. Gecenin 2si eve dönüyoruz arkadaşlarla mavi şahin araç yanımızda seyir etti biraz sonra camdan kafayı uzatarak bağırdı sinirli sinirli ''Yarışalım mı'' diye..Biz gülmekten altımıza edicez arabanın içinde yok dedim çevirdim kafayı hızda 50falan sağdan sağdan gidiyoruz muhabbet ede ede. Sonra bir ses daha ''Evraklarını al çek kenara'' diye. İçinde 3 tane tipsiz adam saat gecenin 2 si ben duracağım öyle mi?. Kapattım camları. Bu sefer siren çaldı arabada ve çek kenara çek kenara diye bağırmaya devam ediyor. Bende bastım gittim buda peşimizden. Dedim bırakır salça olmaz ama geliyor. Atlattık ışıklarda durduk bekliyoruz yeşil yandı kalkacaz birden önümüze atladılar arabayla ellerinde telsizler.. Biri kaputa bir vurdu anam dedim gitti kaput diğer cama vuruyor ''Aç lan kapıyı'' diye. Kapıyı açar açmaz yaka paça dışarı çıkarttılar hepimizi arada darbelerde oldu hafif hafif malum korkutmak amaçlı çok iyi anlıyorum. Niye çekmedin kenera diyo dedim ben ne bileyim sizin polis olduğunuzu o da diyoki arabayı tanımıyor musun hem sirende çaldık. Bütün sivil araçlarını bilecek halim yok ayrıca siren dediğin nedir dedim herkeste var. Öylemiiiiii dedi bu :D. Diğeride arabaya baktı o arada kimliklere falan o arada ortam yumuşadı dedi alkol mü var hayır yok bişeyim dedim. Kimliklere bakan dedi ''Alın kaybolun.'' Öyle bindik gittik bizde :D :D. yapacak bişey yok =).

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam psikopata bağlamış. bir çok polise saygım var ama bu fazla olmuş

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşgüzarlar

Önce şu şahinleri ve E30 BMW leri toplasalarda küfür değil dua etsek

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak 1. sayfada yazdıklarına aynen katılıyorum kardeşim!.. :D

hehehe

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tatsız bir durum, bunları okudukça insan sinir oluyor ama yapacak bişey yok maalsef.yetkisi var adamların

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manyaklaşmışlar abi iyice ya..geçmiş olsun..ne salak düşünce bu anlamıorum..gazlıycak adam ister şahinlede gazlar,ister opelini 500 hp yapar onlada gazlar..gazlamak istemeyen ferrarisi ile gazlamaz ve trafikte sakince gider..ama bu düşünceye sahip olmayan polisimiz "caaart" diye önümüze çıkıp bunu bunu sök diyo..ne zihindir ne mantıktır anlamıyorum.çok geçmiş olsun emre tekrar..

.::EmrE::.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim öncelikle. Babamın herşeyi söküp muayene yaptıralım isteğinin aksine,(çünkü bunlar bunu hak ediyor) gidip illegal olarak muameleci vs. yi araya sokarak,muayeneden geçtim. Sonuç olarak 2 ..... yüzünden,gitmiş 2 günüm,en az 500 ytl param (benzin vs. dahil) , yıpranmış sinirlerim,ettiğim küfürler ve girdiğim günahlar var. İlerde de Allah nasip eder,kendi paramı kendim kazandıgım zaman,arabaya yüklenebilecek herşeyden fazlasını yükleyip,sırf gıcıklık olsun diye bunların önünde egzozu patlatana kadar basmazsam insan değilim.

Bu arada sormak istediğim birşey var, Trafik denetlemenin sitesinde araç durumu olarak " Hak Mahrumiyeti yoktur" yazıyor,bu men cezası kalkmış demektir değil mi?

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eveeeeet geçen gece caddede cat-back'li bi porsche(nasıl gürlüyortahmin edersiniz)beni sıkıştırmaya çalıştı tam gaz gelip etrafı inleterek kimse de bişi diyemedi.baktım yol kenarındaki polis bile kılını kıpırdatmayınca kırmızıda zar zor yakalayıp cezasını ben werdim.sonra 30dan yukarı çıkmadı ş.....bunları yakalamak yerine saçmalıklarla uğraşıyorlar.geçmiş olsun...