Nazar var nazar...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nazar var nazar...

IIfastexII link' Alıntı:
Senden sonra cok durmadım  bıkac sey konustuk tarık beyle plan falan cıktım bı arkadası gormeye gıttım emınonune cevırdı ekıp yaZmaya yer arıo zaten yazdıda yazdı 245 tl
Hacı ceza çok sorun değilde, arabayı bağlarsa açtırmak felan problem oluyomu onu bilmiyorum, yoksa öle ters birine denk gelirsem ne kadarsa ceza yaz gidiym derim heralde o an :)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bırsey degıl sıfor kapısının camın altı cızılmıs nasıl becerdılerse obu gorunce sınırlerım bozuldu ınsallah pastayla gecer :(

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı coZdurdum arkadaslar var bızım orda telefonlada menı kaldırttım fılmlerı sokturmedım :) ama cızık canımı sıktı :(

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
Aracı coZdurdum arkadaslar var bızım orda telefonlada menı kaldırttım fılmlerı sokturmedım :) ama cızık canımı sıktı :(
Anladım hacı geçmiş olsun, araç fazla dikkat çekmesin diye film fln yaptırmıyorum bende, birtek app var işte, ondan da bağlarmı...hani çok ters birine denk gelmek lazım. Yalnız senin app biraz farklıydı, İstanbul baskı değildi sanırım

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Anladım hacı geçmiş olsun, araç fazla dikkat çekmesin diye film fln yaptırmıyorum bende, birtek app var işte, ondan da bağlarmı...hani çok ters birine denk gelmek lazım. Yalnız senin app biraz farklıydı, İstanbul baskı değildi sanırım

Sorma tarık beylede aynı muhabbetı yaptık sennkıler degısık nerde yaptırdın falan eskıden tarfık musavırıydım ben fransız ıstanbul bıtısık karısımı yaptılar.. Ama sokturdu bugun s. Sız :) gıdıyom gerı takcam. Yaw adam terorıst muamelesı yaptı resmen gorsen plakada 41 ya :). Olursa men gıbı durum benle ırtıbata gec hallederız forumdan source var onada yardımcı olmaya calısmıstım skıntı yok

http://img476.yukle.tc/images/6344image.jpg

[img=800x600]http://img476.yukle.tc/images/6344image.jpg[/img]

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
Sorma tarık beylede aynı muhabbetı yaptık sennkıler degısık nerde yaptırdın falan eskıden tarfık musavırıydım ben fransız ıstanbul bıtısık karısımı yaptılar.. Ama sokturdu bugun s. Sız :) gıdıyom gerı takcam. Yaw adam terorıst muamelesı yaptı resmen gorsen plakada 41 ya :). Olursa men gıbı durum benle ırtıbata gec hallederız forumdan source var onada yardımcı olmaya calısmıstım skıntı yok

http://img476.yukle.tc/images/6344image.jpg

[img=800x600]http://img476.yukle.tc/images/6344image.jpg[/img]
Tmm hacı özelden sen bi numaranı yazsana

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

küçük bir hatırlatma yapayım. araçlarımızda gündüz farı olarak yanan ampul çift flamanlıdır. farları yaktığımızda aslında gündüz farı yanmaz. park lambası yanmış olur. sizin ampulün gümdüz farı flamanı patlamış. bilginize.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nuralk34 link' Alıntı:
geçmiş olsun.

küçük bir hatırlatma yapayım. araçlarımızda gündüz farı olarak yanan ampul çift flamanlıdır. farları yaktığımızda aslında gündüz farı yanmaz. park lambası yanmış olur. sizin ampulün gümdüz farı flamanı patlamış. bilginize.
Bilgi için teşekkürler  thnxx

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok Geçmiş olsun.Bunlar ufak tefek şeyler Allah beterinden korusun.