Hafta Sonu Süprizleri

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikler Herkese Merhaba,

Hafta sonu iş için Sakarya'ya gitmiştim. Fakat Cumartesi günü iyi geçmesine rağmen :D başıma pazar günü gelmeyen kalmadı. Öncelikle sabah kahvaltısına giderken polis çevirmesinde 1-2 saat aracımda egzoz olduğunu düşündüğü memur arkadaş bekletti, üzerine olmadığı anlaşılınca gerginlik seviyesi yüksek düzeyde olduğu için gerildiğimden biraz sert yaptım. Çünkü kimse kimsenin zamanını çalamaz. Sonra ki aşama da memur arkadaşlar aracımın sağını solu heryerini gezdikten sonra APP PLAKA dan aracımı bağlayabileceğini söyledi.Böyle bir hakkının olup olmadığını o güne kadar plakanın kriterinin olduğu vs.vs yasak olduğunu bilmiyorum, ki öyle bağlama söz konusu olamayacağını sonradan araştırdığımda okudum.. Neyse bir süre bu konu üzerinde bir çayımız eksikti konuştuk, sözde bana iyilik yaparak aracımı bağlamadı. Araştırdığım konulara göre bağlama hakkı yok ceza yazabiliyor. Ayrıca mühürlü olduğu için orjinal sayılıp yönetmeliğine ayrıkı olmuş oluyor. Bununda tahmini 500 tl civarında bir para cezası varmış. Bunları şuan biliyorum, dün biliyor olsaydım farklı olurdu. Neyse anlatık konuştuk oradan ayrıldım. İstanbul'a geldiğimde kuzey marmara yolunda hadımköyden tarafından çıkış yaptım, eve varmak üzereyken bir sokakta, başı boş en az 45-50 tane köpek arabanın sesi duyunce ayaklandı. Hani bu ünlüler gelir, arabayla böyle etrafını çevirirlerde camları falan yumuruklarlar ya biranda öyle bir hisse kapıldım. Tabi en çok korktuğum kısım arabanın önündende çekilmiyorlar. Hatta bir ara arkaya baktım aynadan tamponu ısırmaya çalışıyor falan derken. Arabayı durdurdum ve iner inmez köpeklere bağırdım falan kaçtılar. Arabaya biniyorum kontağı çalıştırıyorum hav hav hav arabayı yiyecekler. Kapatıyorum gene dağılıyorlar, açıyorum geri geliyorlar falan baya uğraştım. Sonra tekrar kontağı kapatıp dağılmalarını bekledim ama bir tanesi fena kafayı taktı, arabanın yanında yatıyor, hareket etmemi bekliyor.Birandada tedirginim birini ezersem falan vicdan azabından varya unutamam iki arada bir derede kaldım.Arabadan tekrar indim, etrafı kontrol ettim, enterasan olan yayaya hiç birşey yapmıyor bisiklet bile geçse saldırıyorlar ki allahtan kurye murye geçmedi ya adamı yerlerdi ya motorla birlikte adamı yerlerdi o derece. Eve geldiğimde bir baktım ki arka tampondan 3-4 tane diş izi var adama saterken desem ki kardeş köpek ısırdı vallaha inanmaz :ROFLMAO::ROFLMAO: böyle garip bir olay yaşadım. Benim için süpriz etkisi yarattı hala şoktan çıkamadım. Şaka gibi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Renkli bir gün olmuş, köpekler bazen adamı delirtiyorlar. Ne derdiniz var arkadaş dönen tekerlek ile :)

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun belki çok daha büyük bir kazayı belayı böylece atlattınız diyelim. her işte bir hayır vardır. daha önce ben de acayip olaylar yaşadım. şimdi durup bakıyorum hala akıl erdiremediğim şeyler var. inancım bana her şeyin mutlak bir sebebi vardır Allah kuluna bir yerden alır başka yerden verir diyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Malesef ceza kesme limiti dolmadıysa kesene kadar birşey arıyorlar...Köpekler ile ilgili olan durumdan dolayıda Geçmiş olsun diyelim...Bu tip durumlarda araçtan inmeniz biraz tehlikeli olmuş...İçlerinden birisi üzerinize saldırsaydı diğerleride sürü psikoljisi ile saldırır zor durumlar yaşayabilirdiniz Allah korusun...Büyük bir ihtimal o bölgede aralarından bir köpeğe araç çarptı...Köpekler bu tip şeyleri kolay kolay unutmazlar...Kin beslerler...
Üniversite bölgesi var bizim burada...Biraz tenha sabahları...Neyse spor amaçlı burada koşuyordum...Bir ara bir köpek havlaması duydum duyar duymaz tempomu yavaşlattım yani koşu hızımı düşürdüm...Biliyorum gelecekler...Sonra havlama sesinden kalabalık olduklarını anladım...Bir anda karşıma çıktılar üzerime doğru koştular hemen durdum gözlerinin içine bakmadım sadece dik durdum...Onlarda durdu...Bir süre sonra dağıldılar...Siz siz olun bir köpek üzerinize koşuyorsa kaçmayın hemen dik durun ve gözlerinin içine bakmayın...Tabi bu söylediklerim malesef pitbull,buldog tarzı köpekler için geçerli değil...Onların korku ile işleri olmuyor..Direkt dalıyorlar...