mtec t20 hakkında

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: mtec t20 hakkında

sorarım ama makul bırsey dıyeceklerını sanmam yarın gıdıyım bır soruyum telde yuksek fıyat cekıyolar ne kadara kadar sızde yaptırısınız ona gore konusuyum 3 araba gelıcez tarzında ona gore pazarlık edeyım

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
oktay sorar heralde zaten ctesi birlikte bişeyler bakmaya gidecez muhtemelen ozaman ben de sorarım
cumartesı salıhte gelıyor ya abi  ;D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sorarız hep beraber  045thumbsup

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

yarın ben bir ugrarım bakalım yapıyolarmı yapmıyolarmı ona gore bılgı verırım sıze ınsallah yaparlarda farları bır yana bırakır onu yaptırmaya gıderız  ;D

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

bu sabah opakı aradım kapı içi ledler ıcın ıstanbuldakı odakla bır konusalım ne gerekyor ona gore fyatlandırma yapıcaklar ogleden sonra tekrar arıyacagım bilgilerinize sunulur.ayrıca reisteki 4 ledli ampül gündüz farı için olan deneme asamasındaymıs eger arıza lambası felan yakmazsa getırteceklermıs yurt dısından 1 ay deneme yapacaklarmıs ona göre getırıp getırmeyeceklerıne karar vereceklermıs

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
bu sabah opakı aradım kapı içi ledler ıcın ıstanbuldakı odakla bır konusalım ne gerekyor ona gore fyatlandırma yapıcaklar ogleden sonra tekrar arıyacagım bilgilerinize sunulur.ayrıca reisteki 4 ledli ampül gündüz farı için olan deneme asamasındaymıs eger arıza lambası felan yakmazsa getırteceklermıs yurt dısından 1 ay deneme yapacaklarmıs ona göre getırıp getırmeyeceklerıne karar vereceklermıs
öğleden sonra cevap alınca haber ver lütfen. bir de reisteki ledli ampule bugün yine baktım düzeltiyorum 4 ledli değilmiş 5 ledliymiş. farlar yansa da yanmasa da 5 led birden yanıyor

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtec t20 ler güzel durmuor bence.onun yerine orjinal kullanmak daha iyi :)en güzeli turuncu american stayla :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
mtec t20 ler güzel durmuor bence.onun yerine orjinal kullanmak daha iyi :)en güzeli turuncu american stayla :)
ben de turuncu sevmiyom :) zevk meselesi ( mteclere bayılmadığımı itiraf  edeyim :) )

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=1216.msg25892#msg25892 date=1302776501]
en güzeli turuncu american stayla :)
045thumbsup  okkk
[/quote]
sen turuncuları söküp mtec takmamış mıydın? :)