mtec t20 hakkında

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, bugün forumda geçen bir konuşma üzerine sport ve enjoy plus modellerde bulunan orjinal gündüz farlarının çift telli olduğunu öğrendim. sökmüş olduğum ampule baktım gerçekten öyleymiş. sadece gündüz farları yandığında çift tel, kısa farlar yandığında tek tel yanıyormuş. ampulu değiştirmeden önce bunu bilmediğim için  ( farlar yandığında ışık azalıyor mu diye ) bakamadım. ama az önce takmış olduğum mtec t20 leri kontrol ettim. sadece gündüzler yandığında veya kısa farlar yandığı anda ışıkta bir azalma yada artma yok. mtec ampulu takmadan önce bakmadım çift tel mi diye o yüzden bilemiyorum. ( camı mavi olduğu için görünürmüydü onu da bilemiyorum ) ama farları yaktığımda bir fark yok. acaba mtec t20ler tek tel mi? mtec takıp deneyen oldu mu acaba farlar yandığında ışık azalıyor, yanmadığında çoğalıyor mu?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: mtec t20 hakkında

hllb link' Alıntı:
arkadaşlar, bugün forumda geçen bir konuşma üzerine sport ve enjoy plus modellerde bulunan orjinal gündüz farlarının çift telli olduğunu öğrendim. sökmüş olduğum ampule baktım gerçekten öyleymiş. sadece gündüz farları yandığında çift tel, kısa farlar yandığında tek tel yanıyormuş. ampulu değiştirmeden önce bunu bilmediğim için  ( farlar yandığında ışık azalıyor mu diye ) bakamadım. ama az önce takmış olduğum mtec t20 leri kontrol ettim. sadece gündüzler yandığında veya kısa farlar yandığı anda ışıkta bir azalma yada artma yok. mtec ampulu takmadan önce bakmadım çift tel mi diye o yüzden bilemiyorum. ( camı mavi olduğu için görünürmüydü onu da bilemiyorum ) ama farları yaktığımda bir fark yok. acaba mtec t20ler tek tel mi? mtec takıp deneyen oldu mu acaba farlar yandığında ışık azalıyor, yanmadığında çoğalıyor mu?
Abi bugün arabayı yıkarken turuncuları söktüm mtecleri taktım. mteclerde çift tel. Ayrıca karanlık ortamda ampülü yuvasına takmadan önce denedim fark var mı diye, çok büyük bir fark yok, çok hassas bir şekilde baktığınızda arada ışık farkı olduğunu anlıyorsunuz ama ampülü yuvaasına(fara) taktığınızda bu fark oratadan kalkıyor.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hmm ozaman benim fark edemem normal yani. acaba orjinallerde fark belli olacak düzeyde miydi? bu arada sen de beyaz ampullü oldun yani :) ben sattın sanıyordum mtecleri. aslıda reisteki ledli ampulu istiyorum çünkü yanmadığı zaman içerde sırıtmıyor mavi mavi. ama yandığı zaman pek fark yok o yüzden üşeniyorum değiştirmeye. geçen sefer bayağı zorlanmıştım. sen daha kolay değiştiriyon sanırım. 

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

salih senın elın ıyıce alıstı benım ampülleri sen takıcan ha banada ogretecen bu işi ok mi

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

haksızmıyım halıl abi adam takur tukur degıstırıyor valla

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hep beraber yapalım imece usulü  ;) kısaları da değiştireceksen cumartesi onu da halledelim elimizi sokmuşken

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
haksızmıyım halıl abi adam takur tukur degıstırıyor valla
valla öle benim ellerim parçalandı değiştiriken. bilmediğim bişey biliyor kesin  ::)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

degiştirelim abi sislerle arka palakalık ısıklarınıda degıstırelım yapmısken tam olsun

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sisler mi ?? oraya ne takacan?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
degiştirelim abi sislerle arka palakalık ısıklarınıda degıstırelım yapmısken tam olsun
sisleri sarı dışında kullanmak tavsiye edilmez, herhangi bir sis durumunda sisleriniz karşıdan farkedilmez
sislerin amacı karşıdan görünmek olduğu için fabrika çıkışıda sarıdır.