Motorun sag tarafından gelen ses

Sedat3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi bayramalar arkadaslar sol on taraftan sabit bir hizda hafif meyimli yolda giderken veya aniden sollamaya cikarken gaza bastigimda elektirik kablosunu birbirine surtugunde nasil ses geliyorsa ole ses geliyor sonra kesiliyor acaba enjeksiyondami bir problem var bana yardimci olursaniz sevinirim

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Motorun sag tarafından gelen ses

Sol taraf mı sağ taraf mı. Bilgili biri bile görmeden duymadan net cevap veremez servise gittiniz mi peki. Sürtünme sesi kafamda pek canlanmadı ama turbo sesi olabilir mi acaba. Düşük devirdeyken gazı arttırınca zincirimsi bir ses çıkarıyor

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sinyal kablosu olmasın,yüksek hızlarda gelen kronik ses

Sedat3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sol taraf basliga yanlis yazmisim arkadaslar sinyal sesi degil cunku sinyal aktifken olmuyor ses suan ne ariza isigi yakiyor nede servise goturdum 15 bin bakimina girdiginde soluyecegim

dursun.uslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sinyal sesi olayı şöyle araçlarımızın sol/sağ çamurluklarındaki sinyal lambalarına giden elektrik kablosu bazı hızlarda aldığı rüzgardan dolayı vibrasyon yapmaktadır ve bu kablo çamurluğa çarpmaktadır ve içeriye bayağı ses gelmektedir,bu ses olayı düşük hızlarda olmamaktadır bende 110 ve üstü hızlarda bazen olmakta idi bende kabloyu 2 ayrı yerinden çok az siyah silikon ile aracın kaportasına yapıştırdım.