Mokka incelemesi.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Mokka incelemesi.

BÜLENT link' Alıntı:
Ayni fikirdeyim+ Aracin ici cok dar

Kılodya Şifır?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BİLDS link' Alıntı:
Mokka beni dizayn olarak etkilemedi. bi Hyundai İx35, Kia Sportage, BMWX3 vs görünüşünde değil.

Opel SUV konusunda dizayn olarak biraz daha çalışması lazım.

+1

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

BÜLENT link' Alıntı:
O ayri canim. Emekli olmadimi o butun opel reklamlarinda o oynuyo.
Sanirim sigortali elemani opelin.

"Yaaaav abi bırak" şeklinde yorum yapmayacagim ama Alman'ı hep sevmisimdir. Cogu iyi bilir. Yani Kılodya'da emekli bile olsa bizde hala olmayan degerlerdn abi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Ayni fikirdeyim+ Aracin ici cok dar

İyi de Mokka dediğin araç Corsa nın jip versiyonu yani Bilds abimin saydığı modellerden alt segment bir araç.

Mesela Mokka nın üst sınıfı yeni Antara gelecek ve iddialara göre direkt Premium seviyede bir işçilik ve kaliteye sahip olacakmış ki Mokka bile ix35 den daha kaliteli bir üretim.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
İyi de Mokka dediğin araç Corsa nın jip versiyonu yani Bilds abimin saydığı modellerden alt segment bir araç.

Mesela Mokka nın üst sınıfı yeni Antara gelecek ve iddialara göre direkt Premium seviyede bir işçilik ve kaliteye sahip olacakmış ki Mokka bile ix35 den daha kaliteli bir üretim.

Katiliyorum. İx35'in hangi parcasi kaliteli? Millet katalogdaki resme bakip begeniyor. Ben araci suv olarak basarisiz birakiyorum.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mokka videosunu izlemiştim anlatılanlar opel için övgü doluydu, daha öncede insignia videosu izlemiştim sanırım şöyle bir cümle geçiyordu " opel kullanmak isterim ama sahibi olmak istemem ". Mokka da bir opel ama

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha batu link' Alıntı:
Mokka videosunu izlemiştim anlatılanlar opel için övgü doluydu, daha öncede insignia videosu izlemiştim sanırım şöyle bir cümle geçiyordu " opel kullanmak isterim ama sahibi olmak istemem ". Mokka da bir opel ama
Elemanlar insignia videosunda dalga geçtiler resmen Ucuz alman gözüyle bakıyor bu iki arkadaş opele video sonundada  passat yerine fiyat performans olarak bunu alırdım diye ekliyorlar :)

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Showroom da gördüğümde ben biraz hayal kırıklığına uğramıştım açıkcası bagaj beklediğim kadar büük değildi ve malzeme kaliteside astra sport a göre daha düşük gelmişti.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Otopark.com sitesini bende düzenli takip ediyorum. Çok güzel, keyifli ve tarafsız anlatıyorlar.
Mokka1.4 turbo motorlu olan tercih edilirse gayet güzel bir araba.
Bizim 1.6 115 hp motorlar için Nuh Nebi'den kalma dediler bu arada ve sanırım haklılar :)