Mokka incelemesi.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mokka incelemesi.

Arabalar hakkinda fikirlerine cok deger verdigim bu insanlarin sonunda 1.4 t ve ozellikle ACTIVE SELECT icin  vermis olduklari konfor, kalite ve Yakıt tuketimi hakkindaki bilgilerin ozellikle active select hakkindaki yanlis algiyi yikmalarina ne kadar sevindim anlatamam :) aylardir soylemis oldugum seyin kanitidir bu test saygilar  general_Applause

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok iyi,bravo

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de az önce izledim, sonra forumda paylaşmak için girdim foruma. Bir de ne göreyim paylaşılmış benden önce :)

otopark ekibinin inceleme videolarını severek takip ediyoruz  okkk

motoru çok beğenmişler yalnız, AS biraz performansı törpülüyor ona rağmen 160 beygir gibi hissettirdiğini söylemişler

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok ya hic olmamis 90 hp liklerin fark attigi  15 litre altinda  yakmayan bir motor demeleri lazimdi. 6 litre ustune 200 le gitsende cikmayan  0-100 degerine bakarak performans anlayan ve bir vw kullanicisi olarak ben dahil diger herkesi sogutan tsi ve vw asigi arkadaslar elestiriye baslamamis mi? Yok test hic olmamis... 046thumbsdown

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu adamların Astra OPC incelemesi var, mutlaka  izleyin. Tabirlere bayılacaksınız. :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Bu adamların Astra OPC incelemesi var, mutlaka  izleyin. Tabirlere bayılacaksınız. :)

:) And'ın kendinden geçerek aracı "hayvan" diye nitelemesi cidden çok hoştu. Adamların izlemediğim testi yoktur, bence çok başarılılar. Mokka testi de güzel olmuş ve açıkçası hiç aklımda/beğenimde yokken aracı test etme dürtüsü geldi bir anda :)

şunlara bir ulaşıp bizim araçları da test ettirmek istiyorum da bir vakit ayıramadım. Opel test için araç vermiyor, çevremizde de Astra aracı olanlar bize emanet etmek istemiyorlar araçlarını diyorlardı :)

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Opel Değer e gittim Mokka bakmak için. İlk ince bayi fiyatını söyliyeyim 120000 tl, dizel otomatik için 12 hafta bekleme süresi varmış. Aracın içi bizim astrayla aynı boyutlarda, 1-2 cm farkederse ancak o kadar. Bagaj içinse eminim astra sedan ın ki daha büyüktür. Dışı biraz kaslı duruyor arabanın, içi astrayla aynı boyut ve şekillerde. Ayrıca park freni elektronik değil. Yada bayii deki öyleydi. Dışardan güzel, ama fiyat ve alacağınız şey arasındaki farka değmez. Astra gibisi yok :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aeozbay link' Alıntı:
Bugün Opel Değer e gittim Mokka bakmak için. İlk ince bayi fiyatını söyliyeyim 120000 tl, dizel otomatik için 12 hafta bekleme süresi varmış. Aracın içi bizim astrayla aynı boyutlarda, 1-2 cm farkederse ancak o kadar. Bagaj içinse eminim astra sedan ın ki daha büyüktür. Dışı biraz kaslı duruyor arabanın, içi astrayla aynı boyut ve şekillerde. Ayrıca park freni elektronik değil. Yada bayii deki öyleydi. Dışardan güzel, ama fiyat ve alacağınız şey arasındaki farka değmez. Astra gibisi yok :)

Hafif arazi koşullarında da ilerleyebileceği söylenen ve birkaç arazi tuşu (kontrollü iniş) serpiştirilmiş bir araçta elektronik park freni koymak abes olur zaten. Dolayısıyla Mokka'nın hiçbir versiyonunda elektronik park freni yok diye biliyorum.

Bir de dizel otomatik dediğiniz kombinasyon bildiğim kadarıyla 1.7 CDTI motor için geçerli. Ülkemizdeki vergi koşulları göz önüne alındığında fiyatının yüksekliğinin sebebi belli oluyor. 1.6 cdti + otomatik kombinasyonuna kavuşup makul bir fiyata sunulursa ve en önemlisi Opel bu aracın arkasında durmaya devam ederse piyasada belki yer edinebilir.

Astra'dan bu araca geçmek için araçta aranan özelliklerin değişmesi lazım, zira muadil bir araç değil, alıcısı farklıdır.