Modifiyeye başladım... :D

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dynomometreye çıktında mı 109bg gördün? yoksa tahmin mi ediyorsun

Evet volkan abi..Dyno dan ölçtük.Bir d resimlerine baktım da aynaların altına aydınlatma takmışsın.Eline sağlık çok iyi olmuş.Ben d kapı kollarına aşağıya bakacak şekilde tek led takacağım.Bu arada Serkan abime sordum ama bilgin varsa sana da sorayım Volkan abi..Viraj aydınlatma var mı c kasalarda?..Saygılar...

Son düzenleme:

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dynomometreye çıktında mı 109bg gördün? yoksa tahmin mi ediyorsun

Evet volkan abi..Dyno da ölçtük.Amcamın komuşusun dükkanında vardı.Vallaha ben d inanamadım böyle şeyler bu kadar imkansız ama 109 hp,164 tork görünüyordu.Aracın bizden önceki sahibi performans bujisi kullanmış.Hp yi arttıracağını sanmıyorum ama Torka etksi vardır...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun c kasada biz de yok ma afl olanlar nette afl var satılıyor. sende varsa d2s bi xenon almalı ve afl beyni motoru olmalı

Son düzenleme:

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun c kasada biz de yok ma afl olanlar nette afl var satılıyor. sende varsa d2s bi xenon almalı ve afl beyni motoru olmalı

Cevap için teşekkür ederim Volkan abi..Serkan abinin v senin söylediğin afl,bu linkteki olmalı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-vectra-sahibinden-vectra-c-edition/detay
Sen farlarını karartmışsın.Geçende çıkma design edition ön farı gördüm.adam 150 liraya bırakacakmış.Ama xenon değil.Ben d o farların içindeki siyah çerçeveyi alsam,benim araca taksam olur mu?Ya da takılabilir mi?Ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet far bu tabi editionda otomatik far yükseklik ayarı olduğu için iş daha kolay fakat comfortta daha zor. o farlar en az 500eurodur

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet far bu tabi editionda otomatik far yükseklik ayarı olduğu için iş daha kolay fakat comfortta daha zor. o farlar en az 500eurodur

Sen farlarını karartmışsın Volkan Abi...Ben boyaya pek sıcak bakmıyorum.Geçende çıkma design edition ön farı gördüm.adam 150 liraya bırakacakmış.Ama xenon değil.Ben d o farların içindeki siyah çerçeveyi alsam,benim araca taksam olur mu?Ya da takılabilir mi?Ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel baslangic Serdar.. sonunu getirirsin insallah..

benim acimdan kaliper kapagi v.s bunlar reklam kokan hareketler :):)
yani ben goruntu var ses yok digilde.. varsin goruntu olmasin ama sesde (motorda) harbi olsun derim her zaman.. yani bende mod motorda baslar..;)

tavsiyem, sende oyle bir sey istiyosan yurt disinda bulamiyacagin fiyata Volkan abinin hazir denedigi kiti almani tavsiye ederim..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=64098

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani ben goruntu var ses yok digilde.. varsin goruntu olmasin ama sesde (motorda) harbi olsun derim her zaman.. yani bende mod motorda baslar..;)

tavsiyem, sende oyle bir sey istiyosan yurt disinda bulamiyacagin fiyata Volkan abinin hazir denedigi kiti almani tavsiye ederim..

Ne ara kurt oldun la sen, çakaaal :)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eyvallah sarper abi sağol.Volkan abinin performansı belli zaten. :):) iyi dedin d benim bütçem anca böyle şeylere yetiyor.Ama kendimi kurtardığım zaman bu söylediklerini dikkate mutlaka alacağım ;) tekrar teşekkürler..