Michelin Primacy 3 aldım

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Michelin Primacy 3 aldım

Güle güle kullan arkadaşım.
Bu michelinin en son çıkardığı lastik degil mi?
Bende lastik bakıyordum ve bu lastik hakkinda henüz cok az yorum vardı internette, o yüzden kararsız kaldım. Kışı kabak lastiklerle gecirdik ama artık zamanı geliyor.
Senin de yorumlarını dört gözle bekliyorum :)
Yakıt tüketiminde 'C' almış. Ama hepsini bir arada bulmak zor herhalde.

Bunu 4mevsim mi kullanıyorsun yoksa kışlık lastik takıyor musun?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Michelin Primacy 3 aldım

bedriyalcin link' Alıntı:
Rica ederim
Araçlarımızın yere çok yakın olmasını bi nebze de olsa azaltmak için 55/17 lastik takan varmıki yada taktırsak zararlı olurmu.

Çok kayda değer bir yükselme elde edilmez, gene ciddi olmayan hızlanma kayıpları, gösterge hataları yaşanır.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Michelin Primacy 3 aldım

locke link' Alıntı:
Güle güle kullan arkadaşım.
Bu michelinin en son çıkardığı lastik degil mi?
Bende lastik bakıyordum ve bu lastik hakkinda henüz cok az yorum vardı internette, o yüzden kararsız kaldım. Kışı kabak lastiklerle gecirdik ama artık zamanı geliyor.
Senin de yorumlarını dört gözle bekliyorum :)
Yakıt tüketiminde 'C' almış.  Ama hepsini bir arada bulmak zor herhalde.

Bunu 4mevsim mi kullanıyorsun yoksa kışlık lastik takıyor musun?

Teşekkür ederim sağolun.

Michelin in en yeni lastiği bu evet.

Ben havalar soğuyana kadar yazlık, sonrasında kışlık lastik kullanıyorum, Michelin Primacy 3 de yazlık lastiktir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lastikler az önce takıldı; 2km lik kısa izlenimlerime göre titreşim ve ses düzeyi Goodyear Efficientgrip lerden biraz daha iyi, özellikle şikayet ettiğim yalpalamalı lastik sesi tamamen kayboldu ancak direksiyon tepkilerinin çok hızlanması en büyük süpriz oldu.

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastik için aceleniz yok ise  hepsi buradayı  takip edin bu ara  habire  banka kampanyası  +  500  tl ye  100 tl çek veriyor  lastikleri parça parça alırsınız ama 
500 tl ye  50-100  tl arası banka kartı puanı ve  100  tl hepsiburada çeki edinirsiniz    bir sonraki siparişinizdede  çeki kullanırsınız 

coskunt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, öncelikle lastiklerinizi güle güle kullanmanızı dilerim. Bende yarın lastik alacağım, maalesef aracımın üstünde gelen Hankook lastiklerimden biri 64.000km de yarıldı ve tamir edilemiyor. Bunun üzerine en azından ön lastikleri değiştirmeye karar verdim ve sanırım bende Michelin Primacy 3 alacağım yalnız aklıma birşey takıldı. 215 50R17 de iki adet Primacy modeli sunuyor. Birisi Michelin Primacy 3 GRNX 215/50R17 91W, bir diğeri ise Michelin Primacy 3 215/50R17 95W. Bunların aralarında ne fark var acaba ve siz neye göre 91W tercih ettiniz ? Bende yazlarımı Ayvalık'ta geçiriyorum ve sizinde belirttiğiniz gibi maalesef Körfezin yolları çok kötü. Michelin e karar kılmamda konforun ve yakıt tasarrufununda etkisi çok oldu açıkcası. Ancak bu iki modelden hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Abı ben Internet'ten almıştım aynı serı su ankı fıyatı 390 cvrı

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

coskunt link' Alıntı:
Merhaba, öncelikle lastiklerinizi güle güle kullanmanızı dilerim. Bende yarın lastik alacağım, maalesef aracımın üstünde gelen Hankook lastiklerimden biri 64.000km de yarıldı ve tamir edilemiyor. Bunun üzerine en azından ön lastikleri değiştirmeye karar verdim ve sanırım bende Michelin Primacy 3 alacağım yalnız aklıma birşey takıldı. 215 50R17 de iki adet Primacy modeli sunuyor. Birisi Michelin Primacy 3 GRNX 215/50R17 91W, bir diğeri ise Michelin Primacy 3 215/50R17 95W. Bunların aralarında ne fark var acaba ve siz neye göre 91W tercih ettiniz ? Bende yazlarımı Ayvalık'ta geçiriyorum ve sizinde belirttiğiniz gibi maalesef Körfezin yolları çok kötü. Michelin e karar kılmamda konforun ve yakıt tasarrufununda etkisi çok oldu açıkcası. Ancak bu iki modelden hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Konfor ve ekonomi için Goodyear Efficientgrip daha yerinde bir seçim olur, Michelin ler konforlu ancak Goodyear E.Grip kadar yakıt öncelikli bir üretim değil.

Ben 91W sipariş etmiştim ama gelenler 95W çıktılar, bunların farkı daha fazla yüke uygun olmaları; üzerlerinde EXTRA LOAD yazıyor.

coskunt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bayagi uzun yol yapiyorum, Michelin ler daha gec yipraniyor, uzun yola daha uygun diye dusundugum icin Michelin almaya karar verdim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

coskunt link' Alıntı:
Ben bayagi uzun yol yapiyorum, Michelin ler daha gec yipraniyor, uzun yola daha uygun diye dusundugum icin Michelin almaya karar verdim.

Energy Saver modeli şuan en uzun ömürlü ekonomi lastiği, balon yapma dayanımı dışında.

Diğer modellerini bilmiyorum ama ömür dendiğinde aklıma Bridgestone gelir, serttir ama iyi yol tutar ve dayanıklıdır, pahalıdır.