Merkezi Kilit Sorunu ???

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Aracımın merkezi kilidi dün gece itibariyle çalışmamaya başladı... Fakat kumandadan tuşa bastıgımda dörtlüler yanıyor sanki aracın gücü yetmiyormus gibi bir ses geliyor kitlemiyor.... bu sorun kontak anahtarıyla bagajı açtıktan hemen sonra oldu sizce sebebi nedir ? Ve nasıl düzeltebilirim 3 gün önce yine böyle olmustu kendi kendine 2 saat sonra düzelmişti :) anlayamadım sorun neden olabilir sizce ?

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü azalmış olabilirmi, bende kumandadan kapıları kilitleyip açarken çıkan sesten muzdaribim açıyosun şak şuk millet bakıyo yeni arabaları açıyosun tık yok acaba çözüm varmıdır

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü azalmış olabilirmi, bende kumandadan kapıları kilitleyip açarken çıkan sesten muzdaribim açıyosun şak şuk millet bakıyo yeni arabaları açıyosun tık yok acaba çözüm varmıdır

akü yeni değişti hiçbir sıkıntı yok :) taa ki bagaj kilidine anahtarı sokana kadar :) şuanda merkezi kilit çalışmıyor... sizin bahsettiğiniz mevzuda fazla akımdan kaynaklanıyor bendede bir ara öyleydi yazılımla düzelttiler.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bagaj kapğındaki döşemeyi sök ve bagajın merkezi kilit motorunun işini çek, eğer düzelirse bagaja anahtarı sokmanla ilgili bir sıkıntı vardır....

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim önceki vectramda aynı sorun olmuştu...yağmur yağdımı???ankaraya yağdıysa karşılaştığım sorunla aynı sorun...su aldığından aynı şey olmuştu...kuruyunca kendiliğinden düzeliyordu sonra yaptırdık düzeldi...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim önceki vectramda aynı sorun olmuştu...yağmur yağdımı???ankaraya yağdıysa karşılaştığım sorunla aynı sorun...su aldığından aynı şey olmuştu...kuruyunca kendiliğinden düzeliyordu sonra yaptırdık düzeldi...

aynen öyle :) dün aksam yagmur vardı ankarada hayır ne diye anahtarla açtım bagajı onuda anlamıs değilim fakat 2 gün oldu düzelmedi.... arkadasın dediğini yapıp bagaj döşemesini söküp denesem mi ?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle :) dün aksam yagmur vardı ankarada hayır ne diye anahtarla açtım bagajı onuda anlamıs değilim fakat 2 gün oldu düzelmedi.... arkadasın dediğini yapıp bagaj döşemesini söküp denesem mi ?

siz bilirsiniz ama bir bakın benim yağmur yağdıktan sonra olurdu hep sudan bir yer var mı bakın isterseniz bi...merkezi kilit ve alarm varsa su alan yerlere bir bakın...