Merhaba arkadaşlar önden ve arkadan aracıma çarptılar sizce pert olur mu

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba arkadaşlar önden ve arkadan aracıma çarptılar sizce pert olur mu

tolgi link' Alıntı:
konuyu ben açtım ama araç babamın ilginiz için teşekkür ederim kaskosuda groupama umarım sorun çıkarmaz servis 20 bin civarı masrafı olduğunu söyledi ama araya bayram girdiği için eksper daha piyasada yok pazartesinden sonra bakalım nolucak

groupama eski başak sigorta fransızlar alınca isim değişti ama kalitesinin değişeceğini pek zannetmiyorum ki zira benim ve babamın aracı yine groupama dan sigortalı başak sigorta ismini kullanırken büyük istanbul depreminde depremzedelerin paralarını ilk ödeyen şirketlerden biri olmuştu bu yüzden benim güvenim tam inşallah bir problemle karşılaşmazsınız yeni ismi ile.

yalnız bir şey sormak istiyorum ben hava yastığı açılmamış değil mi? ben mi yanlış görüyorum yoksa? bir de kemeriniz takılı mıydı?

not:kemer olayını hem hava yastığı (bizim araçlarda takmasanda acıyor diye biliyorum- birde kemersiz çarpma etkisini araç içerde nasıl hissettirdi elemine edebildi mi diye merak ettiğimden soruyorum aracı tanımak adına)

tolgi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hava yastıkları açıldı allaha şükür kemerimde takıktı pek bişey hissetmedim çok ani oluyo zaten şok geçiriyosunuz bi anlık diğer taraf araçtan bile inemedi iki kişi varmış önde bayılmışlar ama onlarında durumu iyi şu an zaten adam alkollüymüş

tolgi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Hava yastıkları da açıldıysa pert,

benim aracım hava yastıkları açılmamasına ve kaskoda sıfır araç klozu olmasına rağmen pert olmuştu.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8090.0

geçmiş olsun paranızı yeni kasko yasasına göre mi belirlediler çünkü benim poliçede araç değeri yazmıyo

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hava yastıkları açılmış arkadaşlar, ilk fotoğrafta görünüyor.
Gerçekten çok ucuz atlatmışsınız...

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.
Yanlış hatırlamıyorsam groupama Sigorta'nın aracı perte çıkarması icin hasarın aracın degerinin %85'inden fazla olması gerekiyordu. Aracımı alırken opel groupamayi önermişti ve klozda bu madde yer aldığı icin yaptirmamistim. Hatta ilk 3 sene içerisinde perte çıkarsa sıfır araç ücreti ödeyeceğiz diye de belirtmislerdi ama bu %85 olayından dolayı bir anlamı olmadıgını düşünerek yaptirmamistim. Inşallah aracınız perte çıkar.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gecmis olsun, kimsenin onemli birseyi olmadigina cok sevindim. Bencede aracinizin perte cikmali.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Hava yastıkları da açıldıysa pert,

benim aracım hava yastıkları açılmamasına ve kaskoda sıfır araç klozu olmasına rağmen pert olmuştu.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8090.0

Yildirim bey konuyu incelerken sizin kazayida gordum buyuk gecmis olsun verilmis sadakaniz varmis

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun perte cikmasi icin baski yapin bence perte cikartirlar

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracinizin kasko değerini  plaka girerek e devlet teki bir linkten görebiliyorsun ama hangisiydi hatırlamıyorum kurcalayin biraz bulursunuz eminim geçmiş olsun bu arada

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç hem önden hem arkadan darbe almış.yastıklar da açılmış.bu araç perte çıkmayacak da ne çıkacak.sadece hava yastıkları açıldıgından dolayıı ön gögüsün masrafı 10000 tlye yakın. %99,999 araç pert.

Kaza bayağı şiddeli duruyor ama ford araçtakilerin sağ çıkması da büyük mucize.Geçmiş olsun kardeşim gönlünüz de ferah olsun araç perte çıkmasa bile size bişe olmamış bu milyon dolarlara bedel