Pert Olma Durumu

Arenn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler İstanbulda. Varsa tanıdığınız büyük ihtimalle lazım olacak burdan yazarım ben size

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler İstanbulda. Varsa tanıdığınız büyük ihtimalle lazım olacak burdan yazarım ben size
Rica ederim hocam. Bende istanbuldayım. Tandıklar burada. Siz dediğim gibi kusur ve parça listeniz belli olsun. Yardımcı olurum.

Arenn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bugun exper gelmiş videoya göre beni haklı bulmuş tutanakta beni tali yoldan çıkarken çizmişler dikkat etmedim tutanağa göre karşı taraf haklı demiş kurul ne karar verecek bakalım

Arenn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tutanağı değiştrme sansıda yokmuş sanırım karşı taraf sisteme girdiyse

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. gelişmeleri yazarsanız bilgilenmiş oluruz. Allah bir daha kimseye kaza bela vermesin.

Arenn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. gelişmeleri yazarsanız bilgilenmiş oluruz. Allah bir daha kimseye kaza bela vermesin.
Suan sistemde mutabakatsızlık yazıyor

Arenn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bundan sonra ne olacak bilgisi olan var mı çıkan kusur oranına itiraz edebilir miyim sigorta şirketleri farklı

shopol21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun çoğumuz büyük şehirlerde yaşıyoruz farkında olmasak da her an ölümle burun burunayız sarhoşudur dikkatsizidir serserisidir vs. Ancak hocam yanlışınız olmasın 100 un üzerinde kazalar çok şiddetli olur kurtulma imkanı da çok düşük olur o stressle size öyle gelmiş olabilir mi eğer düz yolda araç normal hızda seyrediyorken kaza olmuşsa tamamen siz suçlu olursunuz kanımca

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bundan sonra ne olacak bilgisi olan var mı çıkan kusur oranına itiraz edebilir miyim sigorta şirketleri farklı
Hocam iki şirket kusur hususunda anlaşamamış. Bu sebeple hakem kuruluna sevk edilecek. En fazla 3 gün içinde hakem karar verecek. Hakem kararı kesindir.

• Beğen
Tepkiler: Arenn

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bir kaç yıl önce aynısı başıma geldi. Burnumu çıkarmamla aracın bana vurması bir oldu. Neredeyse aynı olay. Ben suçlu oldum burnumu çıkardığım için. Orda diğer aracın kaç km hızla geldiğinin hiç önemi olmuyor malesef. Çünkü kanıtlanabilir değil. Geçmiş olsun bu arada.

• Beğen
Tepkiler: Arenn