Mavişimi Aldım

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada yukarıda sözü geçmiş iken söyliim efsanevi 1.6 dizel motor zafira ile Türkiye'ye giriş yaptı. Muhtemelen yılbaşından sonra astrada seçenekler arasına alınacak.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim herkese...

Savaş Abi aslında doğru söylüyorsun ama servis herhangi bir öneride bulunmadı. Özellikle defalarca sordum ama herhangi bir isim vermediler. Yalnızca euro dizel olması gerektiğini söylediler. Fakat pompacı abimiz işi biliyordu. Kapağı açar açmaz elini eurodizele attı. Pahalı olandan verdi. Diğerini traktörlere falan veriyoruz dedi. Biraz araştırdım, herkes Shell'i öneriyor. Bir sonrakini Shell'den alacağım.
Ben benzinli araç kullanıyorum son 2 aydır bütün firmaları denedim. kesinlikle shell bu işin en iyisi bana göre... daha fazla km gidiyor... araba daha sessiz çalışıyor ve çekişi daha iyi oluyor.shell yoksa güvenilir bir opet.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oooo yavruya bak... :D hocam maşallah çok güzel...
güle güle bin inşallah... yakıt konusunda shell fuell save kullanıyorum neredeyse 2 yıldır... Ben de ne zaman gitsem adam hemen GTL w Power a elini atıyor "hooop dayı diyorum... fuel save olsun"... :D arada neredeyse 13-15 kuruş fark oluyor...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim hocam, daha iyileri senin olsun inşallah...

50 lt yakıt aldığımı varsayıyorum toplamda 4,5 TL fazla vereceğim. O da çok önemli değil. Fakat deneye deneye en iyisini bulmaya çalışacağım. Shell, Opet, PO v.s...

İlk aldığım yakıt PO'dan. Bir sonrakini Shell'den alacağım. Arada fark olursa ona göre şekillenir artık.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu arada yukarıda sözü geçmiş iken söyliim efsanevi 1.6 dizel motor zafira ile Türkiye'ye giriş yaptı. Muhtemelen yılbaşından sonra astrada seçenekler arasına alınacak.

Önce eldeki 1.3'leri eritmek gerekir diye düşünüyorum. 1.3'lerin fiyatları zaten çok çok uygun değil. C4, Golf, İ30, Ceed ile baş edebilmek için fiyatların uçuk olmaması gerek. Bunun için de bence önce 1.3'ler bitirilecek sonrasında uygun fiyatlarla 1.6'lar çıkarılacak. Bütün bunlar nerden baksanız 2 yılı bulur gibi geliyor bana.

Öngörülerim iyi değildir gerçi. Bakarsınız yılbaşında geliverir 1.6'lar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim herkese...

Savaş Abi aslında doğru söylüyorsun ama servis herhangi bir öneride bulunmadı. Özellikle defalarca sordum ama herhangi bir isim vermediler. Yalnızca euro dizel olması gerektiğini söylediler. Fakat pompacı abimiz işi biliyordu. Kapağı açar açmaz elini eurodizele attı. Pahalı olandan verdi. Diğerini traktörlere falan veriyoruz dedi. Biraz araştırdım, herkes Shell'i öneriyor. Bir sonrakini Shell'den alacağım.

Ben firma olarak değil de euro dizel / normal dizel olarak servise sor demek istemiştim. Firma olayına gelirsek, ben yıllardır Opet'in benzinini kullanıyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım, mazotta Shell'in iyi olduğunu duyuyorum ama kullanmadığım için bilemem.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ortak kanı Shell'in mazotunun iyi olduğu yönünde. Bir sonrakine deneyeceğim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abim de mazotu devamlı PO'dan alıyor ama o Starex kamyonetinde normal mazot kullanıyor.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence mazotun iyisi shellde ben traktorumde bile shell eurodiesel den başka kullanmam sorduğun başka bir ozellik filansa anlamam valla

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam nasıl bir yakıt tüketimidir o, harika birşey. Çok beğendim hayırlı olsun :)